Adria Arjona exkluzívne: Spýtali sme sa jej, či sa vráti vo filme Morbius 2 | VIDEOROZHOVOR

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Guatemalsko-portorická herečka Adria Arjona aktuálne hviezdi vo filme Otec nevesty, ktorý 16. júna vyšiel na platforme HBO Max. V romantickej komédii jej sekundujú mená ako Andy García alebo Isabela Moner.

Dlhoroční manželia Billy (Andy García) a Ingrid (Gloria Estefan) sú prekvapení, keď ich najstaršia dcéra Sofia (Adria Arjona) príde na návštevu do Miami a zoznámi ich s novým priateľom Adanom (Diego Boneta) a ich spoločnými plánmi na život v Mexiku.

Meno Adria Arjona sa v Hollywoode skloňuje čoraz častejšie, pôsobila napríklad v projektoch od Netflixu ako Triple Frontier, 6 Underground alebo Sweet Tooth. A už tento rok sa stane súčasťou praďalekej galaxie ako jedna z hlavných postáv v Star Wars seriáli Andor. Po boku Jareda Leta a Matta Smitha sa len nedávno ukázala v komiksovke Morbius, ktorá sa po meme kampani od fanúšikov vrátila na víkend do amerických kín.

Adria Arjona
Zdroj: hollywoodreporter.com

Morbius doslova ovládol internet, čo využil aj hlavný predstaviteľ Jared Leto, ktorý na svoj Instagram zdieľal ako číta scenár k filmu Morbius 2: It’s Morbin‘ Time. Je len otázkou času, či štúdio Sony skutočne využije vlnu popularity a pokračovanie naozaj oznámi. Adria stvárnila postavu menom Martine Bancroft, milostný záujem doktora Michaela Morbiusa a neskôr jeho dobrovoľnú obeť. Pozor, spoiler – udalosti filmu nakoniec prežila, takže v potenciálnom pokračovaní by mohla tiež disponovať schopnosťami.

Adria Arjona exkluzívny video rozhovor

Pri príležitosti vydania nového filmu poskytla Adria Arjona nášmu moderátorovi Thomasovi Puskailerovi exkluzívny video rozhovor! Prezradila nám viac o tom, či ju uvidíme v možnom pokračovaní Morbia a ako vníma spätnú väzbu od fanúšikov.

Adria, ty si hrala vo filme Morbius s Jaredom Letom, ktorý na Instagrame vydal video ako číta scenár k filmu Morbius 2: It’s Morbin‘ Time. Vraciaš sa kvôli pokračovaniu a aké je to byť súčasťou MCU univerza?

„Neviem, aby som bola úprimná, viem asi toľko ako ty. Páči sa mi, že si to fanúšikovia vypýtali a to, čo žiadam od fanúšikov je, aby v tom len pokračovali. Čím viac fanúšikov to povie, možno sa vrátim. A je to úžasný pocit, je to veľmi príjemný pocit a som tak šťastná, že film vyšiel chvíľu po pandémii, takže som mohla stretnúť veľa fanúšikov a je to naozaj príjemné privítanie, takže to bolo naozaj vzrušujúce.“

Morbius 2: It’s Morbin‘ Time

Stane sa z internetového vtipu skutočnosť? Adria tvrdí, že pokračovanie filmu Morbius môže vzniknúť práve vďaka apelu od divákov. Síce nevie o ničom konkrétnom, no vyzýva fanúšikov k tomu, aby si ho fanúšikovia ďalej pýtali.

Medzitým bude filmový svet Sony’s Spider-Man Universe pokračovať treťou časťou Venoma, ktorého vznik scenáru potvrdil herec Tom Hardy na Instagrame.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -