Jamie Lannister proti ľadu? Trailer k filmu Against the Ice odhaľuje skutočný príbeh nebezpečnej expedície

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil prvý trailer k filmu Against the Ice, ktorý sľubuje poriadnu dávku nervozity a napätia. V hlavnej úlohe sa predstaví hviezdny Nikolaj CosterWaldau (Hra o tróny) v úlohe dobrodruha Ejnara Mikkelsena, ktorý svoj život zasvätil spoznávaniu neznámych krajín. Novinka je založená na memoároch Ejnara Mikkelsena a tešiť sa môžeme na poriadne ľadovú expedíciu naprieč východným Grónskom.

Samotný úvod ukážky sprevádza hlas Charlesa Dancea (Godzilla II: Kráľ monštier): „Keď cestujete do neznámych krajín s cieľom objaviť nové časti zemegule, je potrebné zabezpečiť, aby boli záznamy o vašich objavoch doručené v úplnom stave, bezpečne a v poriadku. S vami alebo bez vás.“ Znie to naozaj lákavo a atmosféricky mrazivo, ale o kvalite snímky sa na vlastné oči presvedčíme až 2. marca 2022.

Prvý trailer k mrazivému filmu Against the Ice

Príbeh odhaľuje životnú cestu Ejnara Mikkelsena, snažiaceho nájsť stratené denníky z expedície Mylius-Erichsen, ktoré by vyvrátili mýtus o pobreží Grónska. Od prvej sekundy vidíme drsné podmienky a zdanlivo zúfalú expedíciu dvoch ľudí, ktorým sa môže ľadové kráľovstvo na najväčšom ostrove sveta stať osudným. Okrem Nikolaja Coster-Waldaua sa vo filme ukáže aj Joe Cole ako Mikkelsenov jediný komplic Iver Iversen.

Trailer prináša štandard, na ktorý sme pri Netflixe zvyknutí. A síce nemáme dočinenia so žiadnym vysokorozpočtovým filmom, aj napriek tomu na seba zdanlivo láka hereckým obsadením a kamerou. O nádhernú kinematografiu arktického terénu sa postaral Torben Forsberg, zatiaľ čo scenár napísal Joe Derrick. S písaním mu taktiež pomáhal Nikolaj Coster-Waldau. Film zrežíroval skúsený Peter Flinth, ktorý zasadol do režisérskeho kresla po dlhých 7 rokoch. Naposledy sa podieľal na réžii úspešnej dánskej drámy Beatles a pevne veríme, že jeho najnovšia snímka si odnesie aspoň podobnú dávku kvality.

Páčil sa ti prvý trailer k filmu Against the Ice, ktorý uvidíme na Netflixe? Názor nám nezabudni napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -