Z najhoršieho po najlepší! Agenti S.H.I.E.L.D.u sú momentálne najlepšie hodnotený Marvel seriál!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Agenti S.H.I.E.L.D.u sa môžu tešiť! Dáte im po tomto druhú šancu?

Od najhoršieho po najlepší! Tak takýto úspech sa dnes vidí už málokedy. Určite si mnohí z vás pamätáte keď sa seriál Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.u) prvýkrát oznámil. Vzniklo okolo neho veľké haló, keďže išlo o prvý televízny pokus z MCU. Z prvých ukážok bolo hneď vidieť, že do toho dali nemalé peniaze. Úsmev však všetkým padol po zverejnení prvej epizódy. Recenzie boli totižto nanajvýš priemerné.

Rovnaké ohlasy prišli aj od divákov. Predsa len, išlo o napodobenie superhrdinského žánru bez superhrdinov. S každým ďaším dielom si však diváci, ktorí pokračovali v sledovaní, začali všímať mierne zlepšenie. No a v polovici série už tu boli niektorí, ktorí o tom rozprávali ako o veľkom prekvapení a najlepšej novinke. Samozrejme, Agenti S.H.I.E.L.D.u za ten čas stratili mnoho divákov, práve kvôli prvým epizódam. Tvorcovia sa ale nevzdali a každá nasledujúca epizóda bola lepšia a lepšia. Naozaj sa teda nedivíme, že práve tento seriál bol momentálne vyhlásený ako najlepší Marvel seriál podľa portálu Rottentomatoes.com. Získali totižto až 95% kladných recenzií.

Všetky hity z dielne Marvel/Netflix teda nechali za sebou a rovnako to platí aj o mimo-MCU Marvel seriáloch. Bohužiaľ, kvalitou sú možno najlepší, no práve S.H.I.E.L.D. je ukážkou toho, že keď pokašlete prvý diel, diváci sa budú vracať vskutku pomaly. Dnes sa vysiela piata séria, no a divákov pribudlo ozaj málo. Síce o ich osude ešte nie je rozhodnuté, je dosť možné, že práve táto séria bude ich poslednou, no a my musíme povedať, že to je vskutku škoda. Každopádne, prebojovať sa z najhoršieho Marvel seriálu po ten najlepší je nehorázny úspech, a čo môže byť pre hocijaký seriál lepšie, než odísť na svojom vrchole. Celý zoznam najlepších Marvel seriálov nájdete tu.

Sledujete tento seriál? Súhlasíte s tým, že je to najlepší televízny počin z Marvel produkcie? Preferujete iný Marvel seriál? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -