Agents of S.H.I.E.L.D. sú späť v traileri na šiestu sériu! Čo sa deje s Coulsonom?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Agents of S.H.I.E.L.D. trailer na šiestu sériu

Nie je to síce žiaden nový MCU film, avšak každého Marvel fanúšika nepochybne nový trailer poteší. Najmä tých, ktorí pri seriáli Agents of S.H.I.E.L.D. vedeli zotrvať. Pretože to, čo ste mohli počuť takmer od každého jedného z nich je naozaj pravda a práve Marvelovskí agenti patria medzi to najlepšie zo superhrdinskej/komiksovej televíznej produkcie. Sledovanosť im však do karát v posledných rokoch nehrala a mnohokrát ich čakalo takmer isté zrušenie.

Veľký nátlak fanúšikov však nakoniec prinútil stanicu Abc aby nikdy tento krok nespravila a dobre urobila. Agenti totiž na mnohých stránkach získali titul najobľúbenejšieho komiskového seriálu, čo muselo potešiť nepochybne každého tvorcu. Každopádne, teraz už vás zaujíma asi len to, čo bude so seriálom ďalej. Ten síce dostal trocha dlhšiu pauzu, avšak s príchodom Avengers: Endgame sa pochopiteľne vracia aj on a to rovno v nadupanej  prvej ukážke na šiestu sériu.

Tá v mnohých vyvolala mnohé zaujímavé otázky, najmä ohľadom Coulsonovho návratu, z ktorého sú mnohí zmätení. Sme si však istí, že už čoskoro sa dozvieme, čo presne sa to s ním vlastne udialo. Premiéra série je zatiaľ naplánovaná na leto, avšak bližší dátum vydania nepoznáme. Coulson je teda vo svete MCU veľmi veľká postava a asi každý fanúšik musí byť šťastný, že neustále prekonáva nové a nové výzvy.

Najnovšie si ho budeme môcť užiť aj vo filme Captain Marvel, kde sa opäť postaví po boku Nicka Furyho, tak ako v prvých filmoch. Zaujímavé však bude pochopiteľne sledovať aj ostatné postavy, ktoré sa očividne nachádzajú vo veľkých problémoch. My však veríme, že našich obľúbených agentov nič nerozhodí a všetky kosmické problémy čoskoro vyriešia.

Čo hovoríte na nový trailer? Tešíte sa na návrat Agents of S.H.I.E.L.D.? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -