OdporúčameSeriály

Milovaná postava zo Star Wars sa konečne ukáže aj v hranej verzii. Ktorá herečka si zahrá Ahsoku Tano a kde ju budeme mať možnosť vidieť?

Ahsoka Tano sa prvýkrát predviedla divákom ako mladá padawanka Anakina Skywalkera v animovom seriáli Star Wars: The Clone Wars. Zo začiatku nie veľmi obľúbená postava, no po čase sa stala najobľúbenejšou postavou seriálu. Jej staršiu verziu sme taktiež mohli vidieť v seriáli Star Wars: Rebels. Diváci ju však chceli vidieť aj v hranej podobe, a aj keď bolo mnoho kandidátok na túto postavu, nakoniec si Star Wars vybralo túto.

ahsoka tano

Zdroj: wallup.net

Ktorá herečka si ju teda zahrá?

Boj o milovanú Star Wars postavu vyhrala herečka Rosario Dawson (Zombieland 2: Rana istoty, Daredevil). Herečka si zahrala v mnohých filmoch a je medzi divákmi známa. Fanúšikovia Star Wars ju už dlhodobo brali ako kandidátku pre túto postavu. Isté však nebolo nič a až teraz to je všetko oficiálne potvrdené. Bude to teda prvýkrát, čo sa postava Ahsoka Tano ukáže divákom v hranej verzii.

Aj keď Ahsoku poznáme zo seriálov ako dospievajúce dievča a neskôr mladú ženu, jej hrané prevedenie nám ju ukáže v o niečo staršej verzii. Objaví sa totižto v období, ktoré je päť rokov po filme Návrat Jediho. Doteraz jej najstaršiu verziu sme mohli vidieť v seriáli Star Wars: Rebels, ktorý sa odohrával v rokoch tesne pred filmom Nová Nádej. Bude teda staršia ako všetky jej animované verzie. V ktorom seriáli ju teda uvidíme?

rosario dawson

Zdroj: nbcnews.com

The Mandalorian

Áno, ukáže sa nám práve v obľúbenom seriáli The Mandalorian, ktorého 2. série sa dočkáme už tento rok na jeseň. Tvorcami seriálu sú Jon Favreau a Dave Filoni. Dave stál pri tvorbe seriálov Clone Wars a Rebels, preto mu je táto postava veľmi blízka a určite si dá záležať na jej príbehu aj tu. A keďže záporák Moff Gideon vlastní Darksaber, je šanca, že sa dočkáme aj poriadnych súbojov so svetelnými mečmi medzi ním a Ahsokou.

Do jesene je ale ešte čas. Čakanie si však môžeme skrátiť poslednou siedmou sériou seriálu Star Wars: The Clone Wars. Nová časť vychádza každý týždeň v piatok na Disney+. Ahsoka v nej bude vystupovať ako jedna z hlavných postáv. My sa už teraz veľmi tešíme na jej novú hranú verziu a sme zvedaví, ako sa jej zhostí herečka Rosario Dawson.

Tešíte sa, že sa Ahsoka Tano objaví v hranej verzii v druhej sérii úspešného seriálu zo sveta Star Wars?  Súhlasíte s výberom herečky? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

About author

Volám sa Ondrej, mám 19 rokov a študujem v poslednom ročníku na gymnáziu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi, alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  FilmyOdporúčame

  Toto je kompletný kalendár filmových premiér, ktoré ešte uvidíme v roku 2020

  Pridaj komentár