Milovaná postava zo Star Wars sa konečne ukáže aj v hranej verzii. Ktorá herečka si zahrá Ahsoku Tano a kde ju budeme mať možnosť vidieť?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Ahsoka Tano sa prvýkrát predviedla divákom ako mladá padawanka Anakina Skywalkera v animovom seriáli Star Wars: The Clone Wars. Zo začiatku nie veľmi obľúbená postava, no po čase sa stala najobľúbenejšou postavou seriálu. Jej staršiu verziu sme taktiež mohli vidieť v seriáli Star Wars: Rebels. Diváci ju však chceli vidieť aj v hranej podobe, a aj keď bolo mnoho kandidátok na túto postavu, nakoniec si Star Wars vybralo túto.

ahsoka tano
Zdroj: wallup.net

Ktorá herečka si ju teda zahrá?

Boj o milovanú Star Wars postavu vyhrala herečka Rosario Dawson (Zombieland 2: Rana istoty, Daredevil). Herečka si zahrala v mnohých filmoch a je medzi divákmi známa. Fanúšikovia Star Wars ju už dlhodobo brali ako kandidátku pre túto postavu. Isté však nebolo nič a až teraz to je všetko oficiálne potvrdené. Bude to teda prvýkrát, čo sa postava Ahsoka Tano ukáže divákom v hranej verzii.

Aj keď Ahsoku poznáme zo seriálov ako dospievajúce dievča a neskôr mladú ženu, jej hrané prevedenie nám ju ukáže v o niečo staršej verzii. Objaví sa totižto v období, ktoré je päť rokov po filme Návrat Jediho. Doteraz jej najstaršiu verziu sme mohli vidieť v seriáli Star Wars: Rebels, ktorý sa odohrával v rokoch tesne pred filmom Nová Nádej. Bude teda staršia ako všetky jej animované verzie. V ktorom seriáli ju teda uvidíme?

rosario dawson
Zdroj: nbcnews.com

The Mandalorian

Áno, ukáže sa nám práve v obľúbenom seriáli The Mandalorian, ktorého 2. série sa dočkáme už tento rok na jeseň. Tvorcami seriálu sú Jon Favreau a Dave Filoni. Dave stál pri tvorbe seriálov Clone Wars a Rebels, preto mu je táto postava veľmi blízka a určite si dá záležať na jej príbehu aj tu. A keďže záporák Moff Gideon vlastní Darksaber, je šanca, že sa dočkáme aj poriadnych súbojov so svetelnými mečmi medzi ním a Ahsokou.

Do jesene je ale ešte čas. Čakanie si však môžeme skrátiť poslednou siedmou sériou seriálu Star Wars: The Clone Wars. Nová časť vychádza každý týždeň v piatok na Disney+. Ahsoka v nej bude vystupovať ako jedna z hlavných postáv. My sa už teraz veľmi tešíme na jej novú hranú verziu a sme zvedaví, ako sa jej zhostí herečka Rosario Dawson.

Tešíte sa, že sa Ahsoka Tano objaví v hranej verzii v druhej sérii úspešného seriálu zo sveta Star Wars?  Súhlasíte s výberom herečky? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -