Majstri, padawani, nepriatelia aj spojenci. Nový trailer na Ahsoku nám predstavuje všetkých hrdinov aj záporákov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Postava, ktorá prešla z nie príliš obľúbenej v začínajúcom seriáli na jednu z najobľúbenejších v celej sérii. Áno, hovoríme o Ahsoke Tano, ktorá začala ako padawan Anakina Skywalkera v animovanom seriáli. Neskôr sa z nej stala čierna ovca, ktorá opustila Jediov, či rebelka, ktorá pomáhala pri zničení Impéria. Najbližšie sa ukáže vo svojom vlastnom seriáli Ahsoka, ktorý dostal aj nový trailer.

Očakávaný sólový projekt mnohí nazývajú aj piatou sériou animovaného seriálu Star Wars: Rebels. A to najmä z dôvodu, že veľká časť postáv z animovaného seriálu bude mať väčšiu rolu v Ahsoke. Zároveň aj celkový príbeh by mal byť akýmsi pokračovaním. Na tom ale nie je nič zlé, pretože aj napriek horšej animácii Rebels postavami, príbehom a ich rozvíjaním určite prekoná aj niektoré hrané seriály.

Ahsoka dostala nový trailer

Do úlohy sa opäť vráti Rosario Dawson, ktorá sa roly prvýkrát zhostila v hranom seriáli The Mandalorian. Vo vlastnom projekte sa bude snažiť zastaviť kedysi strateného admirála Thrawna (Lars Mikkelsen), o ktorého návrate sa šepká. Nazývajú ho dokonca dedičom Impéria. Jeho návratu sa nebojí len Ahsoka, ale aj Hera Syndulla (Mary Elizabeth Winstead).

Bývalá veliteľka rebelov a jedna z najschopnejších pilotiek v Star Wars svete sa preto spojí s Ahsokou. A presvedčí ju, aby vyhľadala pomoc u jednej ich starej priateľky – Sabine Wren (Natasha Liu Bordizzo). Medzi ňou a Ahsokou to jemne vrie, aj keď dôvod bol len naznačený. Nazvala ju majsterkou, ako keby ju Ahsoka cvičila, možno v bojovaní so svetelným mečom, možno aj v cestách Jediov.

Ahsoka plagát
Zdroj: instagram.com

Sabine má totiž svetelný meč taktiež strateného Ezry Bridgera (Eman Esfandi), ktorého sa roky snažia nájsť. Zároveň sme dostali aj lepší pohľad na bývalého Jediho Baylana Skolla (Ray Stevenson), jeho padawanku Shin Hati (Ivanna Sakhno) či robota Huyanga (David Tennant), ktorý pomáhal Jediom kedysi vyrábať ich svetelné meče. Prvé dve epizódy očakávaného seriálu si pozrieme na Disney+ už 23. augusta.

Čo hovoríte na posledný trailer? Na ktorú z predstavených postáv sa v seriáli najviac tešíte?

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -