Aká scéna sa do filmu Deadpool 2 nedostala, lebo bola moc brutálna?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aká scéna sa do filmu Deadpool 2 nedostala?

Článok obsahuje spoilery k filmu Deadpool 2!

Keď robíte filmy ako je Deadpool alebo jeho pokračovanie, je asi jasné, že si môžete dovoliť čo chcete. Vaša hlavná postava vie, že sa nachádza vo filme a strieľať si môže prakticky zo všetkého. K lepšiemu vyzneniu vtipov mu dokonca pomáha aj R rating, takže nadávky, sexuálne narážky a krv je povolená. Avšak, aj Deadpool musí mať niekde hranicu a podľa všetkého ju našiel práve vo filme Deadpool 2!

Ak ste boli nespokojní, že Deadpool 2 mal len dve potitulkové scény a na úplny záver si nenechal absolútne nebolo, neviňte za to tvorcov. Tretia potitulková scéna vo filme naozaj bola, avšak musela sa odstrániť, keďže testovacie publikum ju označilo za „až príliš“. Čo sa v nej teda odohrávalo? Nuž, Deadpool si zase pocestoval v čase a tentoraz do doby, kedy bol Adolf ešte len malým dieťaťom.

Podľa všetkého teda išlo o ukážku toho, čo Deadpool vraví Cableovi v tretej tretine filmu, keď zistí, že môže cestovať časom. Diváci, ktorí mali možnosť scénu vidieť vravia, že Deadpool v tretej potitulkovej scéne malého Adolfa naozaj zabil a to zaškrtením. Na to, prečo to režisér z filmu vystrihol a nepretlačil si názor cez testovacích divákov povedal len toľko, že finále malo v sebe toľko vecí, že nechcel aby sme z filmu odchádzali s takýmto pocitom. Uvidíme teda túto scénu niekedy?

Nuž, síce je režisér rád, že scéna nie je v oficiálnom zostrihu filmu, vraví, že na Blu-Ray ju určite môžeme očakávať v bonusoch. Vraj ide predsa len o veľmi vtipnú scénu, ktorá však nie je pre každého. O pár mesiacov si ju teda všetci budeme môcť pohodlne doma vychutnať. Ostatne, aj tak si myslíme, že pri filme ako je tento sa nemôže uraziť naozaj nikto.

Chceli by ste túto scénu vidieť v pôvodnom zostrihu? Ste radi, že sa tam nedostala? Ako hodnotíte Deadpoola 2? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -