Hviezdny Dwayne Johnson sa ukáže v novom akčnom thrilleri Red Notice! Kedy ho uvidíme a na čo sa máme pripraviť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Akčný thriller Red Notice s The Rockom

Štúdia Universal Pictures a Legendary nestrácajú žiaden čas. Ich projekty sa posúvajú vpred a výnimkou nebude ani pripravovaný film Red Notice, v hlavnej úlohe s hviezdou Dwayne Johnsonom. Štúdia si určili aj dátum vydania, ktorý spadá na 12. júna 2020. Stalo sa tak len mesiac po tom, ako sa konečne zainteresovaným stranám podarilo získať práva k tomuto akčnému thrilleru. Vyhrať túto vojnu nebolo jednoduché, pretože sa im do cesty postavil Netflix. Ten však nakoniec prekážku nepredstavoval a Dwayne Johnson si zahrá v novom filme pod režisérom Rawsonom Marshallom Thurberom, s ktorým už spolupracoval v minulosti (Centrálna inteligencia, Skyscraper). „The Rock“ včera na svojom Instagram účte zverejnil fotografiu, na ktorej spoločne večeria s Thurberom, Flynnom a Garciom (výrobcovia).

„Skvelé správy. Máme dátum: Štúdio Universal sa rozhodlo pre 12. jún 2020 a vydanie nášho Red Notice je oficiálne. Všetko to začalo na tejto večeri, kde sa objavila myšlienka Red Notice a bola mi prvýkrát povedaná našim scenáristom/režisérom @rawsonthurber po mojej lavici. Zahrám si agenta Interpolu, ktorý sa vydáva do sveta, aby chytil najväčšieho zlodeja umení akého svet kedy videl. Teraz už len spomínam, že táto myšlienka v Hollywoode spôsobila vojnu. Všetko to začína s nami, tvrdou prácou… a veľa tequily.“

zdroj: movieweb

„Ponuková vojna“ k filmu Red Notice sa skončila

Ponuky na daný projekt prichádzali z každej strany a dnes už vieme, ako to celé skončilo. Dwayne Johnson si z projektu odnesie krásnych 20 miliónov dolárov. Zle na tom nebude ani režisér Marshall Thurber, ktorý dostal zatiaľ nemenovaný balík peňazí za napísanie scenára. Filmu bolo vyčlenených 125 miliónov a takýto rozpočet neznie vôbec zle. Začiatok výroby sa očakáva na jar roku 2019. V súčastnosti nemá film Red Notice žiadnu priamu konkurenciu v stanovenom dátume premiéry. Avšak na dátum 5. júna 2020 bol pridaný zatiaľ neznámy DC projekt, ktorý by mohol zamiešať karty. A týždeň po premiére filmu prichádza taktiež neznámy projekt od štúdia Pixar.

Dwayne Johnson sa môže právom nazývať najviac vyťaženým hercom súčastnosti. Do kín sa čoskoro dostanú dva jeho nové filmy – Rampage (13. apríl) a Skyscraper (13. júl). V tomto roku taktiež začína produkcia k pripravovanému spin-offu série Rýchlo a Zbesilo, v ktorom sa objaví Jason Statham. Dátum vydania tohto filmu bude 26. júla 2019. Netreba zabúdať ani na projekty ako Black Adam, Doc Savage, Jungle Cruise, Big Trouble in Little China, The Janson Directive, San Andreas 2 a Jumanji 2. Program nabitý do posledného detailu, nemyslíte? Preto neostáva nič iné, ako si pozrieť spomínanú fotografiu a čakať na nové informácie, ktoré by sa mohli dostať von už čoskoro!

ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -