Aké hry očakávame v decembri? Tešiť sa môžeme aj na nové Just Cause!

Nenechajte si ujsť

Aké hry očakávame v decembri?

Posledný mesiac tohto roku nie je zrovna plodný čo sa týka nových hier, avšak pravých hráčov určite poteší hra akou je Just Cause 4 alebo novinka pre Nintendo Switch, Super Smash Bros. Ultimate. Čo ale ešte môžeme od decembra očakávať?

Just Cause 4

Just Cause 4 je čoskoro tu! Táto akčná adventúra z populárnej série Just Cause k nám príde už 4. decembra! Zajazdiť si v luxusných autách, prezerať nádhernú prírodu a samozrejme aj niekoho postrieľať budeme môcť na PC, Xbox One ale aj PS4. Hra na Steame stojí 59,99€.

Persona

Ďalšou hrou respektíve hrami sú Persona 3: Dancing in Moonlight, Persona 4: Dancing All Night a Persona 5: Dancing in Starlight. Priznám sa, v týchto hrách sa moc nevyznám no podľa toho čo som sa dozvedel by malo ísť o kreslené, tanečné hry s anime nádychom. Mali by vyjsť na PS4 a PSVita. V Japonsku sú dostupné už dlhšiu dobu, no celosvetovo sa začnú predávať až 4. decembra.

Super Smash Bros. Ultimate

Asi sa zhodneme, že spolu s Just Cause 4 je práve Super Smash Bros. Ultimate tou najočakávanejšou hrou decembra. Práve táto hra mala byť jedinou záchranou Nintenda po zlej E3. Je to taktiež jediná hra ktorá má tento rok Nintendo poriadne prezentovať. Tak čo? Podarí sa im to? To sa dozvieme na konzolách Nintendo Switch už 7. decembra.

Earth Defense Force 5

Začali sme dobre, no skončíme trochu horšie. Táto hra vychádza 11. decembra na platformu PS4 a stojí neuveriteľných 59,99$! Ak si teda plánujete túto hru zakúpiť, určite vám radím, aby ste si najprv pozreli trailer. Som si totiž viac než istý, že si túto kúpu rozmyslíte.

Toto sú všetky zásadnejšie hry, ktoré by mali tento mesiac vyjsť. Medzi najzaujímavejšie hry samozrejme patria Just Cause a Super Smash Bros. Ultimate. Plánujete si niektorú z vyššie spomínaných hier kúpiť?

Zdroj: gamespot.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -