Filmy

Vieme, aké zmeny uvidíme v pokračovaní animáku Rodinka úžasných! Aké schopnosti bude mať Jack-Jack?

V utorok vypustilo Disney oficiálnu synopsu pre pokračovanie Rodinky úžasných z dielne Brada Birda. Ukazuje zmeny vo vedení hrdinského tímu a taktiež uvedenie nového záporáka a pokračovanie ich nebezpečného “normálneho” života doma. Snímka by mala dostať do kín už toto leto, presnejšie 2. augusta 2018.

Aké zmeny uvidíme v Rodinke úžasných?

Milovaná rodinka superhrdinov sa k nám vracia opäť po štrnástich rokoch, avšak tentokrát sa bude film zameriavať na Helen (Holly Hunter), čo znamená, že Bob ostane doma s Violet a Dashom, kde bude riadiť ich každodenný, bombastický život. Jedná sa o naozaj veľkú zmenu, ba čo viac, rodina si stále nie je vedomá Jack-Jackových úžasných super-schopností.

aké zmeny uvidíme v Rodinke úžasných

Zdroj: screenrant.com

Keď sa zrodí nový záporák, tak s ním zároveň vzniká aj brilantný, nebezpečný dej. Preto musia rodinka a Frozone nájsť spôsob, ako budú spolupracovať – čo sa ľahšie povie, ako spraví. Dokonca aj keď sú všetci úžasní. Najzaujímavejšou vecou v synopse je, že sa utvrdili komentáre Brada Birda a Holly Hunterovej. Potvrdili teda to, že Helen bude hviezdou pokračovania, na rozdiel od prvého filmu, kde mal vedenie Bob.

Táto synopsa nám taktiež ukazuje nového záporáka, ktorý bude zrejme dabovaný jedným z nových členov, ktorými sú Bob Odenkirk (Breaking Bad, Better Call Saul) a Catherine Keener (Uteč, 40 rokov panic). Podľa všetkého bude mať taktiež Frozone, ktorého dabuje Samuel L. Jackson, jednu z najväčší rolí vo filme. Zrejme s tým bude mať niečo spoločné aj fakt, že fanúšikovia si postavu v prvej časti Rodinky úžasných naozaj obľúbili.

aké zmeny uvidíme v Rodinke úžasných

Zdroj: youtube.com

Ako sme mohli vidieť v prvom traileri filmu, Jack-Jack nám konečne predvedie jeho unikátne schopnosti. Na rozdiel od zvyšku jeho rodiny, vyzerá to tak, že bábätko Jack-Jack má veľa odlišných schopností, vrátane laserových očí, ovládanie elektriny a má taktiež schopnosť premeniť sa v ohnivú guľu.

O scenár a réžiu filmu sa postará Brad Bird (Ratatouille – Dobrú chuť!, Mission: Impossible – Ghost Protocol), ktorý vytvoril aj prvý film. Produkciu si rozdelia John Walker a Nicole Grindle.

Tiež sa neviete dočkať na našu milovanú superhrdinskú rodinku? Páčia sa Vám Jack-Jackove schopnosti? Napíšte nám do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár