Kedy sa konečne dozvieme, ako bude vyzerať PlayStation 5? Odpoveď Sony vás nenadchne…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Kedy sa dozvieme, ako bude vyzerať PlayStation 5?

Po odložení eventu The Future of Gaming, ktorý sa mal konať 4. júna nevieme, kedy sa ho nakoniec dočkáme. Fanúšikom herného sveta chýbajú nové informácie o novej generácii konzoly od Sony a my sa už nevieme dočkať na odhalenie toho, ako bude vyzerať PlayStation 5 a čo sa bude ukrývať v jeho vnútri.

Vyššie vidíte video, ktorým Sony oznámilo pôvodný dátum konferencie. Ten bol odložený kvôli aktuálnej situácii v USA a hnutiu Black Lives Matter.

Spoločnosť teraz aktualizovala popis videa nasledovne: Updated: This event has been postponed. We’ll be in touch with a new date soon.“ (Aktualizované: Táto udalosť bola odložená. S novým dátumom sa vám čoskoro ozveme.)

Čo znamená čoskoro? To, žiaľ, nikto netuší. Keďže bola udalosť posunutá kvôli aktuálnej situácii v USA, pravdepodobne sa jej bude prispôsobovať náhradným termínom. No a keďže nikto nevie, ako a kedy dopadne masívne hnutie, ktoré sa znovuzrodilo kvôli tragickej smrti Georga Floyda rukami policajta, nevieme ani to, aký dátum dostane PS5 event.

Zdroj: pushsquare.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -