Niektorých nespoznáte, iní vás vystrašia. Čo robia a ako dnes vyzerajú hviezdy z Krok za krokom?

Nenechajte si ujsť

Ako dnes vyzerajú a čo robia hviezdy Krok za krokom?

Televíznych fanúšikov nedávno zarmútila správa o smrti Suzanne Somers, ktorá len deň pred svojimi 77 narodeninami podľahla rakovine prsníka. Známu herečku a podnikateľku si diváci pamätajú predovšetkým ako Carol z ikonického sitkomu Krok za krokom, ktorý sa u nás vysiela dodnes. Čo dnes robia ďalší herci zo seriálu a aké osudy ich postretli? Pozreli sme sa na ne detailnejšie, no niektoré príbehy prinášajú smutné odhalenia.

Patrick Duffy (Frank) čelil viacerým tragédiám

Warner Bros Television / / Wikimedia commons

Podobne ako Suzanne Somers, aj Patrick Duffy mal pred Krok za krokom vybudované renomé známeho herca. Preslávil sa predovšetkým ako Bobby Ewing v seriálovej ságe Dallas a túto úlohu si zopakoval aj po skočení Step by Step. Duffy na herectvo po skončení nesmrteľného sitkomu nezanevrel a neskôr sa objavil v mnohých ďalších filmových i televíznych úlohách. Napodobniť slávu Franka Lamberta sa mu však so žiadnou ďalšou rolou napodobniť nepodarilo.

Dnes už 74-ročný Duffy sa stále pozvoľna venuje herectvu a režisérstvu, objavil sa napríklad aj v epizóde populárneho seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad. V súkromnom živote sa herec musel vysporiadať s viacerými tragédiami. V roku 1986 boli obaja Duffyho rodičia zavraždení pri ozbrojenej lúpeži v ich pohostinstve, v roku 2017 zomrela Duffyho 43-ročná manželka Carlyn Rosser. Dnes Duffy ešte stále natáča, okrem toho sa venuje aj svojej novej partnerke a vo voľnom čase tiež golfu.

Zo Staci Keanan (Dana) je dnes právnička

Warner Bros Television / Facebook-HotCollectibles

Prostoreká Dana, ktorá si v seriáli nikdy neodpustila štipľavú poznámku smerom k nevlastnému otcovi či bratovi JT-emu, sa po skočení Krok za krokom rozhodla zavesiť herectvo na klinec. Namiesto toho sa sústredila na školu a vyštudovala právo. V roku 2013 Staci Keanan zložila právne skúšky, v súčasnosti pôsobí v Los Angeles ako zástupkyňa okresného prokurátora. Mimochodom, pod svojím rodným menom Anastasia Sagorsky.

Niekdajšia herečka si svoje súkromie stráži, nie je aktívna ani na sociálnych sieťach. Napriek tomu vieme, že v roku 2017 sa vydala za herca Guya Birtwhistla, s ktorým tvorí pár dodnes. 48-ročná právnička je v súkromí veľkou milovníčkou zvierat (s manželom majú psa aj mačku) a je tiež fanúšičkou tenisu.

Brandon Call (JT) prežil viacnásobné postrelenie

TMDB / Instagram

Herectvo dlho nevydržalo ani predstaviteľovi natvrdlého dobráka a veľkého fanúšika žien i športu – JT-emu. V seriáli ho stvárnil Brandon Call, ktorý už mal s menšími televíznymi predchádzajúce skúsenosti. Objavil sa napríklad v prvej sérii Baywatch, kde hral seriálového syna Davida Hasselhoffa, najväčšiu slávu mu však priniesol práve Krok za krokom.

Brandon Call sa v seriáli objavoval so železnou pravidelnosťou, obľúbené boli predovšetkým jeho slovné prestrelky s nevlastnou sestrou Danou a nerozlučným priateľom Richiem. Krátko po skončení Krok za krokom sa herec takmer pobral na druhý svet, pri potýčke na ceste bol totiž 6-krát postrelený. Zo zranení sa herec napokon dostal, podľa Screenrant však nehoda mohla prispieť ku Callovmu rozhodnutiu žiť v ústraní. O hercovom živote sa preto vie veľmi málo, podľa portálu Gazzete je dnes šťastne ženatý a pracuje na rodinnej benzínke v San Diegu.

Seriálový Mark (Christopher Castile) učí na strednej škole

Warner Bros Television / Pinterest

Podobne ako Dana, aj jej televízny brat a génius rodiny Mark po konci Krok za krokom nepokračoval v hereckej kariére. Dnes 43-ročný Christopher Castile sa namiesto herectva vydal akademickou cestou – vyštudoval učiteľstvo a momentálne učí politológiu a históriu na strednej škole a prednáša tiež na univerzite v Kalifornii. Bývalý herec si svoje súkromie stráži, zdá sa však, že mimo kamier je spokojný. V roku 2002 sa zasnúbil s manželkou Allison, s ktorou má dve deti.

Angela Watson (Karen) skončila v smutnom vzťahu

Warner Bros Television / TMDB

Smutný osud po konci Step by Step postretol aj predstaviteľku krásnej naivky s veľkým srdcom Karen – herečku Angelu Watson. Špekulovalo sa, že seriálová Karen by po skončení Krok za krokom mohla dostať aj vlastný sitkom, k realizácii tohto projektu však nikdy neprišlo. Angela sa v tomto čase naletela podvodníkovi a narcistickému manipulátorovi, ktorý jej sľuboval veľkú kariéru, namiesto toho však herečku na 20 rokov izoloval od rodiny i priateľov.

Falošný priateľ Angelu presviedčal, že jej rodičia utratili všetky jej peniaze za honorár v seriáli, dokonca ju donútil aj podať na nich žalobu. V skutočnosti si však peniaze v tajnosti užíval on sám. Mladá herečka pod dohľadom svojho partnera žila viac než 20 rokov, o skutočnej povahe ich vzťahu sa dozvedela tajným sledovaním videí na YouTube. Viackrát sa od partnera pokúsila odísť, až na niekoľkýkrát však bola úspešná.

Dnes má Angela 47 rokov. Krátko po oslobodení zo vzťahu založila neziskovú organizáciu CAST, ktorá sa venuje pomoci mladým hercom. Herečka je tiež aktívna vo svete módy, skutočnou láskou je však country hudba, ktorú Angela nahráva a produkuje spoločne so svojím terajším manželom.

Christine Lakin (Al) rozbehla sľubnú hereckú kariéru

Warner Bros Television / Instagram

Účinkovanie v Krok za krokom poriadne nakoplo kariéru televíznej Al, ktorá vďaka zdravej drzosti a ostrému jazyku patrila k absolútnym diváckym favoritom seriálu. Christine po konci Krok za krokom pokračovala v hereckej kariére a doteraz sa objavila vo viac než stovke televíznych a filmových úloh, aj keď žiadnou z nich sa do širokého diváckeho povedomia nedostala.

Herečka je aktívna aj za kamerou, zrežírovala napríklad niekoľko epizód seriálu Goldbergovi, v ktorom si tiež zahrala. Okrem hereckej kariéry hlas Christine Lakin možno počuť z podcastov, audiokníh, videohier či seriálov. K najznámejším patrí hlas moderátorky Joyce Kinney v animovanom sitkome Family Guy. Herečka sa v októbri 2014 vydala za herca Brandona Breaulta, o dva rok neskôr sa páru narodila dcéra. K nej v septembri 2018 pribudol aj syn, čo značí aj harmóniu v osobnom živote.

Josh Byrne (Brendan) sa vytratil do úzadia

Warner Bros Television / MySpace

Brendan Lambert si srdcia divákov získal predovšetkým v úvodných sériách, neskôr sa jeho úloha v Krok za krokom zmenšovala a postava išla do diváckeho úzadia. Oficiálny dôvod tvorcovia nikdy neprezradili, dokonca nevysvetlili ani dôvod, prečo sa Brandon vôbec neobjavil v poslednej sérii seriálu.

Isté je, že dnes 39-ročný Josh si od odchodu zo Step by step v žiadnom televíznom ani filmovom projekte a o jeho súkromnom živote sa nevie takmer nič. Objavili sa informácie, že Byrne na natáčanie Krok za krokom nespomínal príliš v dobrom. Rovnako tiež kolokovali domnienky, že Byrne mohol trpieť depresiami, oficiálne však nikdy nič potvrdené nebolo. Seriálový  Brendan sa jednoducho po konci seriálu vytratil do úzadia a o jeho súkromnom živote sa takmer nič nevie.

Sasha Mitchell (Cody) je dnes svalnaté monštrum

Warner Bros Television / YouTube-Ric Drasin

Postava veselého a bezprostredného „Kouďáka“ bola jasným favoritom pre veľkú časť fanúšikov Krok za krokom. O to prekvapivejšie preto bolo, keď sa herec po 5. sérii prestal v sitkome úplne objavovať. Dôvodom v tomto prípade bolo domáce násilie, z ktorého bol herec usvedčený. Následne bol kvôli porušeniu podmienky bol odsúdený na 30 dní väzenia a zo seriálu vyhodený.

Mitchell neskôr v roku 2002 verejne priznal, že aj keď násilie voči svojej žene ľutuje, v skutočnosti ochraňoval svoje deti pred nebezpečnou partnerkou, ktorá bola závislá od drog. Seriálový Cody sa neskôr objavil ešte v predposlednej epizóde finálnej siedmej série, kde dal fanúšikom Krok za krokom definitívne zbohom.

Mitchell v kariére pokračoval vo viacerých filmových úlohách, prevažne v nízkorozpočtových akčných béčkach. Známa je predovšetkým jeho rola Davida Sloana v sérii Kickboxer. Vo filmoch si pozorní fanúšikovia Mitchella môžu všimnúť ešte aj dnes, aj keď po rozvode s druhou manželkou dáva prednosť športu a svojím koníčkom. Herec je vášnivým fanúšikom motoriek Harley Davidson, ktoré zbiera a zároveň aj vyrába.

Okrem toho sa Mitchell venuje kulturistike, je zbehlý v umení Muay Thai a Taekwondo, kde sa zúčastňuje aj bojových turnajov. Herec je aktívny na sociálnych sieťach a z posledných fotografií vyzerá vďaka masívnej svalovej hmote na nerozoznanie od obľúbenej seriálovej postavy. Z dvoch manželstiev má Mitchell šesť detí, ktorým 55-ročný herec venuje hromadu času.

Jason Marsden (Rich Halke) musel zatvoriť štúdio jogy

Warner Bros Television / Wikimedia Commons

V hereckej kariére po konci Krok za krokom pokračoval aj Jason Marsden alias Richie Halke, nerozlučný priateľ JT-eho a neskorší partner Dany. Uchytil sa predovšetkým ako dabingový herec. Marsdenov hlas sme mohli počuť napríklad v rozprávkach Leví kráľ 2, Tarzan alebo animovaných adaptáciach DC komiksov, aktívny je aj vo svete videohier, kde svoj hlas prepožičal postavám v sériach Final Fantasy, Fallout či Baldur’s Gate.

V roku 2020 začal Jason Marsden produkovať online webovú sériu pre YouTube nazvanú The Mars Variety Show, v ktorej predstavuje nezávislých hudobníkov, komikov a alternatívnych umelcov​V osobnom živote sa Jason Marsden v roku 2004 oženil a s manželkou Christy v Kalifornii založili štúdio jogy Yoga Blend. Počas COVID-19 sa však štúdio dostalo do finančných problémov a krátko na to bolo zatvorené. V rovnakom čase sa Marsden s manželkou rozviedol, z manželstva má 13 ročného syna. Herec dnes žije v Nashville, okrem YouTube kanálu sa naďalej aktívne venuje dabingu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -