SeriályTrailery

Ako dopadlo midseason finale The Walking Dead? Zažili sme sklamanie, alebo to naopak stálo za to?

Ako je už u The Walking Dead zvykom, opäť použili ich tradičný spôsob ukončenia midseason finale. Teda, spravili tak ich typickým zabitím jednej z hlavných postáv. Peklo sa rozpútalo po tom, ako sa všetky karty obrátili proti Rickovi. Celý jeho plán zlyhal a z takmer istej výhry sa stala prehra vo vojne proti Neganovi a jeho Saviors (Zachráncom).

Ako dopadlo midseason finale The Walking Dead?

Všetky z Rickových opatrných plánov klesli ku dnu v epizóde, ktorú sme mohli vidieť minulý týždeň. Saviorom sa podarilo uniknúť z pekla, v ktorom boli uväznení vďaka Eugenovej vynaliezavosti. Po Dwightovom priznaní to vyzerá na zaujímavú spoluprácu, ktorú uvidíme v budúcnosti. Maggie sa poučila z jej predchádzajúcich stretnutí s Neganom – dáva mu dávku vlastnej medicíny. Rick čelí ďalšej strate, ktorá by nepochybne len zintenzívnila jeho nenávisť voči záporákovi Neganovi.

Rick a Michonne zostali zdevastovaní po tom, ako sa dozvedeli o Carlovom kusnutí. Obyvatelia Alexandrie sa však určite vrátia s útokom proti Neganovi a jeho légii. Zatiaľ čo si počkáme pár mesiacov na to, ako skončí vojna medzi Rickom a Neganom, AMC vypustilo trailer, v ktorom môžeme vidieť, čo sa bude diať v pokračovaní ôsmej série – midseasonu.

Ako dopadlo midseason finale The Walking Dead

Zdroj: dailymail.co.uk

Dostal sa k nám aj menší sneak-peek z pokračovania ôsmej série, ktorá by sa mala opäť objaviť vo februári budúceho roku. Mohli sme v ňom vidieť Michonne, Rositu, Taru a najnovšieho člena klubu “dobrých”, Dwighta, ktorý dostal akési uznanie od Daryla. Počas ich rozhovoru plánujú ďalšie kroky, ale stále ich môžeme vidieť v kanáloch. Kde je však Rick? To nám zatiaľ nie je celkom známe. No čakáme, že po jeho veľkej strate potrebuje trochu času osamote.

Pred začiatkom tejto sezóny, The Walking Dead sľúbilo divákom akciou-nabitú sériu, po pomalej siedmej sérii. No okrem pár napínavých scén tohtoročnej série sme mohli vidieť len plno nudných, ktoré príbeh bohužiaľ takmer nikam neposunuli. Našťastie podľa teaseru to vyzerá tak, že druhá polovica ôsmej série bude oveľa napínavejšia. Bude zaujímavé vidieť Rickove kroky, ktoré zabezpečia, aby Negan skončil raz a navždy.

Ako sa Vám páčilo ukončenie prvej polovice ôsmej série? Myslíte si, že Rick stratu prekoná, alebo sa naopak psychicky zrúti a stane sa z neho druhý Negan?

About author

my life is a meme
  Related posts
  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  Pridaj komentár