Ako dopadol Flash a jeho boj o scenár? Ostane herec v roli?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako dopadol Flash?

Pamätáte si na novinky zo sveta DC, v ktorých sme vraveli o sólovke Flasha? Hercovi hrozilo vyhodenie z tejto role, keďže nesúhlasil so štýlom, aký chcelo štúdio uplatniť na jeho samostatný film. Ezra Miller teda urobil so štúdiom dohodu. Spolčil sa s autorom komiksov Grantom Morrisonom a scenár prepísal.

Dohoda znela, že ak by sa jeho scenár štúdiu zapáčil, Miller by ostal v roli a film by bol ako chcel. Ak sa tak ale nestane, tak podobne ako s Batmanom, Warner Bros hlavného herca preobsadí. Miller dostal týždennú lehotu na odovzdanie scenáru a podľa posledných informácií, tá práve uplynula. Ako teda Warner Bros tento scenár ohodnotilo?

Film Flash
Zdroj: gadgets.ndtv.com

Miller tvrdil, že najväčším problémom bola pre neho temnota, ktorú Warner Bros v tomto filme nechcelo. Jeho scenár sa teda snažil urobiť najmä dospelejší a temnejší. Warner Bros si ale očividne stojí za svojím rozhodnutím, keďže už nechcú robiť temné filmy ako Muž z Ocele alebo Batman v. Superman a síce povedali, že Millerov scenár je dobrý, toto nie je cesta, akým chcú divákom tento príbeh ponúknuť.

Ak si teda Miller naďalej bude stáť za svojím rozhodnutím, Warner Bros herca preobsadí a vyzerá to tak, že práve to sa v najbližších týždňoch udeje. Kto sa teda stane náhradníkom, o tom môžeme zatiaľ len špekulovať. Zároveň bude zaujímavé sledovať, či s Millerom odídu aj ostatní herci, ktorí boli do filmu obsadení, ešte keď mal film pôvodného režiséra.

Čo hovoríte na to, že Miller pravdepodobne odíde od role Flasha? Súhlasíte s tým, že sólovka Flasha by mala byť temnejšia, ako to chcel herec? Páči sa vám nový tón DC filmov?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -