Ako posielať správy na Instagrame cez váš počítač?

Nenechajte si ujsť

Posielať IG správy cez počítač je jednoduché!

Či používate operačný systém Windows alebo macOS je jedno. Cez obe sa totiž dá jednoducho používať Instagram aj s možnosťou posielania súkromných správ. Avšak, na každý operačný systém je treba iný program.

Windows 10

Ak používate Windows na vašom PC alebo notebooku, je to o niečo jednoduchšie ako pri macOS. Nejde tu však o žiadne rozšírenie pre prehliadače, ktoré sú často nefunkčné alebo dokonca obsahujú skryté vírusy.

Keď chceme náš IG, musíme pomocou ikonky štart nájsť Microsoft obchod (Microsoft Store), ktorý nájdeme buď medzi ostatnými ikonami, alebo pomocou vyhľadávania. Keď sa nám obchod otvorí, do vyhľadávania napíšeme Instagram a stiahneme aplikáciu.

IG má v Microsoft Store zlé hodnotenia, a to kvôli tomu, že cez neho nie je možné nahrávať fotky. Nám však postačí. Keď sa nám Instagram stiahne, klasicky sa prihlásime a môžeme ho používať ako na mobilnom telefóne alebo tablete. Súkromné správy otvoríme vpravo hore.

IG správy cez počítač
IG správy cez počítač

macOS

Ak máte doma Mac, tak sa nebojte, stačí si nainštalovať aplikáciu Flume, cez ktorú vám taktiež pôjde posielať DMs. Keď aplikáciu úspešne nainštalujete a prihlásite sa, uvidíte iba príspevky. Avšak, stačí ísť do View -> Conversations a máte pred sebou správy. Pomocou View si môžete otvoriť aj ostatné podstránky Instagramu.

IG správy cez počítač
Zdroj: flumeapp.com

Dúfam, že už ste prišli na to, že posielať IG správy cez počítač sa naozaj dá. Snáď vám tento menší návod pomohol a už budete chatovať s kamarátmi aj takto. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -