Ako sa cíti Harrison Ford pre natáčanie Indiana Jones 5?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

priebehu niekoľkých rokov a nebolo ich veru málo, v rokoch 1970 až 1980 zobral Harrison Jones dve role, ktoré mu navždy zmenili život a stal sa jedným z najlepšie platených hercov na tejto planéte. V súčasnej dobe je svet zameraný hlavne na Han Sola, ktorý sa vráti na scénu už tento mesiac vo filme Star Wars: The Force Awekens. Ale kde ostal náš Indy? Hovorí sa, že by sa mal  v následujúcich rokoch objaviť a vďaka bohu aj s Harissonom Fordom na palube.

Je to milé prekvapenie, že Ford by bol ochotný v takom veku natočiť poriadne dobrodružstvo ešte raz. Netajil, že sa mu páči hrať postavu Indiana Jonesa a určite by mu to fanúšikovia len potvrdili. Sám povedal, že postavu Indiana Jonesa si užíval viac ako postavu Han Sola.  Tak je určite iné hrať hlavnú postavu a byť stredobodom pozornosti ako byť len pešiakom vo vojsku, kde vládne kráľ a kráľovná. Ak  bol ochotný zúčastniť sa na natáčaní Star Wars 7, je pravdepodobné, že nádeje na film Indiana Jones 5 stále žijú! V rozhovore s Entertainment Weekly Ford povedal:

„Oh, áno. Rád by som urobil ďalšiu časť Indiana Jonesa. Charakter, ktorý ma potenciál a históriu. Spraviť nejakú poriadnu jazdu pre divákov na čele so Steven Spielbergom- čo sa ti na tom nemôže páčiť?“

Všetko sa nám páči, boss! Nový Indiana Jones je vo zvláštnom bode vývoja. Kým nie sú konkrétne plány, nikto nepracuje na myšlienke alebo scenári. Herci, ktorí sa objavili v predchádzajúcich častiach z natáčaním súhlasia a Steven Spielberg povedal, že on bude z veľkou pravdepodobnosťou usmerňovať Harrisona Jonesa v piatom pokračovaní. Hlava Lucasfilm Kathleen Kennedy nakoniec oznámil, že bude ďalší film do tejto úžasnej série! Harrison Ford sa nachádza na palube a teraz už len niekoho, kto napíše scenár a vytvorí kvalitný príbeh. Treba však brať do úvahy, že Lucasfilm je z veľkej miery zaneprázdnený, kedže sa plánujú nové tri časti Star Wars epizód. Budeme si ešte musieť teda počkať kedy sa guľa spustí a začne sa kotúľať smerom k Indiemu.

Kráľovstvo kryštálovej lebky nebol až taký trhák, na ktorý sa čakalo, ale určite to nie je dôvod na „reboot“. Harrison Ford  má rozhodne stále schopnosti a zručnosti vykonávať kvalitné výkony, takže dúfajme, že všetko dobre dopadne a skončí pred tým než Ford zostarne ešte viac.

Ktorý charakter od Harissona Jonesa miluješ najviac? Je to pre Vás stále ten legendárny Indiana Jones, alebo ste fanúšik Han Sola? Napíšte nám to do komentáru a rozlúštime spolu ďalšiu záhadu.

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -