Je to oficiálne! Bude záhadná Kvantová Sféra kľúčom ku konečnej porážke Thanosa v Avengers 4?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pamätáte si ešte na rok 2008, kedy sa na svetlo sveta dostal prvý Iron Man, ktorý naštartoval nevídaný filmový vesmír? Všetko vtedy bolo tak jednoduché. Dokonca ani samotné štúdio Marvel netušilo, kam to až zájde. Dnes, len „zopár“ rokov neskôr sme v bode, kedy 22 samostatných filmov súčasne vyvrcholí v jednom epickom dobrodružstve. Po zdrvujúcom konci Infinity War sa stále dookola pýtame to isté: Ako sa dá poraziť Thanos, ak teda superhrdinovia vôbec majú šancu? Práve to nám dnes bolo oficiálne potvrdené!

Zomrel Thanos v Infinity War?
Zdroj: blu-space.cz

Ako sa dá poraziť Thanos? Toto je kľúč!

Odkiaľ teda pochádza naša odpoveď? Ako sa ukazuje, prináša nám ju niekto, kto má ku tejto téme najbližšie. Michael Douglas je jedným z „najčerstvejších“ hercov, ktorí sa pripojili k rozsiahlemu tímu v Marvel Studios, ktorí nám tieto príbehy prinášajú na filmové plátno. V roku 2015 sa nám po prvýkrát predstavil v sólovke Ant-Man režiséra Peytona Reeda. Samozrejme, rýchlo sme si ho obľúbili ako ikonického vynálezcu menom Hank Pym. Práve on bol v MCU priekopníkom kvantových technológií. Ako to s ním súvisí?

Herec svoju úlohu opakoval aj v nedávnom filme Ant-Man a Wasp. Tentokrát sa však už iba neprizeral, ale aj jeho sme konečne uvideli vo svojom obleku, aby šiel zachrániť Janet van Dyne, svoju ženu a pôvodnú Wasp. Tá sa totižto pred rokmi stratila v Kvantovej Sfére. Pym túto záhadnú ríšu pozorne študoval so svojou dcérou Hope van Dyne, aby do Kvantovej Sféry vedeli vojsť a vyslobodiť ju. Tým však neskončili. Študovali ju totižto ďalej, čo im ale prerušil Thanos. Ako sme sa dozvedeli v potitulkovej scéne, Ant-Man, teda Scott Lang, pri ďalšom z ich výskumov ostal uväznený v Kvantovej Sfére.

Zdroj: collider.com

Naše tušenia sa potvrdili!

Logicky sme tak už vedeli, že sa do nej ešte niekedy vrátime. Mnohé teórie doteraz taktiež naznačovali, že to budú práve Ant-Man a Captain Marvel, ktorí ostatným otvoria brány do Kvantovej Sféry. Bude to spôsob, akým možno porazia Thanosa? Pozrite sa, ako Michael Douglas odpovedal na otázku, či budú udalosti z Ant-Man a Wasp prepojené s filmom Avengers 4:

„Áno. Je to tak. Súvisí s tým všetko – Kvantová Sféra je však kľúčová. Myslím si, že vo všetkých budúcich kapitolách Marvel filmov si Kvantová Sféra zahrá dôležitú úlohu.“

Michael Douglas si zopakuje rolu Hanka Pyma!
Zdroj: screenrant.com

Ako sme už v minulosti tušili, Kvantová Sféra teda bude pre výhru superhrdinov nad Thanosom dôležitá. Nech už kvôli nej budú vedieť cestovať časom alebo vstúpiť do Sveta Duší, stopercentne sa do nej ešte vrátime. A čo viac, podporuje to aj nový uniknutý popis traileru na Avengers 4. Sme teda na jasnej trajektórii k tomu, aby sa MCU ešte viac zamotal. Taktiež by mohlo ísť o cestu, ako „prirodzene reštartovať“ doterajšie udalosti po snímke Avengers (2012) a dať priestor aj novým hrdinom.

Čo si o tom všetkom myslíte? Stačí vám to k stopercentnému potvrdeniu toho, že superhrdinovia budú v Avengers 4 pomocou Kvantovej Sféry cestovať v čase? Vaše vlastné teórie nám zanechajte v komentároch!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -