Obsah

Je super pocit, byť zlým… Zhromaždite tím tých najnebezpečnejších väznených super zločincov na svete, dajte im do rúk najsilnejšie zbrane z vládnych zdrojov a pošlite ich na misiu, ktorej cieľom je poraziť záhadnú a nepremožiteľnú bytosť. Dôstojníčka americkej tajnej služby Amanda Waller je presvedčená, že to zvládne iba tajne zvolaná skupina nesúrodých, nenapraviteľných jednotlivcov, ktorí nemajú čo stratiť. Ako to však dopadne, keď si členovia jednotky uvedomia, že neboli vybraní, aby uspeli, ale za trest poslaní do vopred prehratého boja? Budú spoločne bojovať až do posledných síl, alebo sa rozhodnú byť každý za seba?

Fantasy / Sci-Fi / Dobrodružný / Akční


USA, 2016, 123 min (Director’s cut: 134 min)

Režie:

David Ayer

Předloha:

John Ostrander (komiks), John Byrne (komiks), Ross Andru (komiks), Robert Kanigher (komiks), Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), John Broome(komiks), Jerry Robinson (komiks)

Scénář:

David Ayer

Kamera:

Roman Vasyanov

Hudba:

Steven Price

Hrají:

Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Karen Fukuhara, Cara Delevingne, Adam Beach, Ben Affleck, Jim Parrack, Common, Alex Meraz, David Harbour, Corina Calderon, Ike Barinholtz, Scott Eastwood, Mark Quigley, Amos Stern, Brianna Goldie, Justin Moses, Brendan Egan, Ezra Miller, Sergio Kato, Billy Otis, David AyerPridaj komentár