Ako sa spoznal Princ Harry so svojou nastávajúcou? Film Harry a Meghan: Kráľovská romanca vám to objasní!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako sa spoznal Princ Harry so svojou nastávajúcou?

Keď už je teda dnes ten deň kráľovskej svadby, túto novinku sme jednoducho museli priniesť aj sem. Keďže ide o takúto veľkú udalosť, každý robí všetko čo môže, aby sa do nej aspoň nejak zapojil. No a ak si pamätáte svadbu prvého syna Princezny Diany, Princa Williama s Cate Middleton, možno ste postrehli aj televízny film, ktorý bol urobený o ich spoznaní sa a následne vzťahu. Nuž, podobného filmu sa teraz dočkal aj druhý princ v poradí.

O televízny film Harry & Meghan: A Royal Roman sa tentoraz postarala stanica Lifetime. Film bol robený určite narýchlo, keďže musel premiérovať čo najbližšie k dátumu svatby. Ide teda o klasický romantický film ako v prípade toho s Williamom, a pochopiteľne je založený na skutočnej udalosti. Ak sa teda veľmi tešíte na ich dnešnú svadbu a chceli by ste zistiť detaily, ako ich vzťah začínal, toto bude určite film pre vás.

Rolu Princa Harryho na seba zobral herec Murray Fraser. Herečku Meghan Markle si zase strihla Parisa Fitz-Henley. Vo filme uvidíme aj ostatných členov kráľovskej rodiny ako Princa Williama, ktorého si zahral Burgess Abernethy, Catherine Middleton uvidíme v podaní Laury Mitchell, Stevea Cultera si užijeme ako Princa Charlesa a Bonnie Soper ako Princeznú Dianu. Film mal v USA premiéru už 13. mája. V Spojenom Kráľovstve sa bude po prvýkrát vysielať už dnes večer a rovnako to bude aj u nás.

Zaujíma vás kráľovská svadba? Dáte šancu tomuto filmu? Poznáte príbeh stretnutia Princa Harryho a herečky Meghan Markle? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJIMDB

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -