Ako sa stal Tom Holland Spider-Manom? Na pomoc mu musel prísť jeden člen z Avengers!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Tom Holland by nikdy nebol Spider-Manom, nebyť tohto Avengera!

Doteraz si pamätám casting na nového Spider-Mana. Jednalo sa o jeden z najdlhších a najťažších castingov v histórii Marvelu. Obsadiť perfektného herca na ikonickú postavu, aby fyzicky aj herecky spĺňala všetky potrebné body, bola určite pre Marvel šéfov nočná mora. Ešte keď k tomu pripočítame, že bude tretím Spider-Manom za 15 rokov. My už dnes ale vieme, že Petrom Parkerom sa stal britský mladík Tom Holland, ktorý si už za túto rolu dokonca stihol odniesť cenu BAFTA!

Síce sme z jeho Spider-Mana ešte nič poriadne nevideli, z jeho malej role v Civil War zatiaľ usudzujeme, že išlo o perfektný výber. Hollandovi však predsa len niekto musel pomôcť, aby rolu získal. Síce mal Tom medzi ostatnými navrch, keďže sa doma venuje parcouru, konkurencia bola veľká. Keďže ale Tom v minulosti s jedným Avengerom už pracoval, rozhodol sa využiť jeho pomoc.

Tom Holland ako Peter Parker vo filme Spider-Man: Homecoming
Tom Holland ako Peter Parker vo filme Spider-Man: Homecoming; Zdroj: screenrant.com

Ktorý Avenger mu teda pomohol?

Tom si totižto vo filme In The Heart Of The Sea zahral s hercom Chrisom Hemsworthom, ktorého predovšetkým poznáme ako Thora. Počas castingového obdobia sa mu teda rozhodol napísať, či by sa za neho Chris nemohol nejak prihovoriť. Ten mu na jeho žiadosť odpísal veľmi vtipne. Celú situáciu Holland vyrozprával v interview pre portál Yahoo:

„Počas castingu som mu poslal email a povedal v ňom niečo ako, čau Chris. Počuj, práve sa uchádzam o rolu Spider-Mana. Mohol by si im povedať že som úžasný alebo niečo? No a on mi odpovedal: Čau kamoš, poviem im, že sa nikdy nenaučíš svoje repliky, že vždy na natáčanie meškáš a že si vo svojej práci príšerný.“

Určite Tomovi po prečítaní tejto správy nebolo všetko jedno, i keď vedel, že išlo iba o žart. Keďže sa však nakoniec Spider-Manom stal, musíme veriť v to, že Chris sa za neho naozaj prihovoril. No a určite urobil dobre, pretože tento 21 ročný herec si za túto rolu zatiaľ odnáša iba pochvaly. O tom, či je ale Tom ako Spidey naozaj taký dobrý sa dozvieme už o mesiac!

Páčil sa vám Tom Holland ako Spider-Man v Civil War? Tešíte sa na jeho samostatný film, Spider-Man: Homecoming? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -