Poznáte skutočný dôvod, prečo je Lady Gaga speváčkou? Toto bola jej ozajstná vysnívaná práca!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Talentovaná Stefani Joanne Angelina Germanotta, známa pod umeleckým menom Lady Gaga, je americká speváčka, skladateľka a herečka. Už niekoľko dlhých rokov sa radí medzi najpopulárnejších interpretov súčasnosti. Jej kariéra by už prakticky ani nemohla byť úspešnejšia. Vedeli ste však, že v skutočnosti to nebol jej sen? S príchodom nového filmu odhaľuje, aká bola jej vysnívaná práca a prečo sa z nej musela nakoniec stať speváčka!

Lady Gaga
Zdroj: noticiasaominuto.com

Ako sa z Lady Gaga stala speváčka

32-ročná hviezda je dnes možno jednou z najznámejších a najobľúbenejších speváčok vôbec, no pôvodne to tak nemalo byť. Aj keď sa nemá na čo sťažovať, keďže takýto úspech dosiahne len jeden z milióna, ide len o jej „plán B“. Na premiére jej nového filmu v Londýne totižto prezradila, že speváčkou sa stala len preto, lebo neuspela ako herečka.

Keď bola ešte len tínedžerka, vystupovala v divadlách. Už počas strednej školy vystupovala vo viacerých divadelných hrách. Vďaka jej talentu ju už v 17 rokoch prijali do divadelného konzervatória univerzity Tisch School of the Arts v New Yorku, odkiaľ mierila len vyššie. Už v druhom ročníku školu opustila, aby sa mohla samostatne venovať svojej skladateľskej kariére. Chcete však vedieť skutočný dôvod, prečo tak spravila?

Ako sa z Lady Gaga stala speváčka
Zdroj: digitalmusicnews.com

Portálu Digitalspy na vyššie zmienenej premiére (27. septembra) prezradila, že jej vôbec nešli konkurzy, aj keď herecký talent mala:

„Či už do reklám alebo len na komparz – na konkurzoch mi hranie vôbec nešlo. Ako herečka by som neuspela, tak som to vzdala a miesto toho sa rozhodla nasledovať kariéru speváčky – skladateľky.“

Po dávnejších hereckých úlohách v seriáli American Horror Story a vo filme Machete zabíja sa jej však konečne podarilo zabodovať aj v Hollywoode. V novinke si po boku Bradleyho Coopera strihla svoju prvú hlavnú úlohu, čím sa jej otvárajú prakticky všetky dvere vo svete šoubiznisu. Budeme teda dúfať, že svoj talent nám bude často prinášať nielen v rádiu, ale aj na striebornom plátne!

Prvý A Star is Born trailer
Zdroj: w3livenews.com

Máte radi hudbu Lady Gaga? Vedeli ste, že stať sa speváčkou nebol jej pôvodný plán a myslíte si, že by mala nasledovať aj kariéru herečky? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: digitalspy.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -