TOP 10: Pozrite sa na ľudí z klasických memes a na to, ako sa časom zmenili!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Poznáme pravek, starovek, stredovek, novovek, modernú dobu a súčasnosť, ktorú mnohí samozvaní historici označujú za dobu internetu. Im sa však nedá namietať. Naozaj takmer všetko sa momentálne točí okolo, v a na internete, vrátane celého nášho webu. Na internete sa bavíme, vzdelávame a trávime čím ďalej tým viac času. No a tento čas nevyšiel nazmar. V dávnych a hlbokých kútoch núl a jedničiek sa zrodil fenomén s názvom memes, ktoré, či už si to priznáte alebo nie, definitívne zmenili humor takmer každého mladého človeka na svete.

Ako sa zmenili ľudia z memes

Aj keď sme si už na začiatku zopakovali kategorizáciu období ľudstva, každý znalec bude vedieť, že ani memes nie sú večné. Zo dňa na deň umierajú desiatky formátov vtipov a rodia sa stovky nových, čerstvých, ešte neposhareovaných memes. Dnes sa však vráťme do starších časov, do obdobia pred pár rokmi, kedy boli memes nevinné a nevyužívali sa na politické boje (niekedy sa mi nechce veriť, že realita je realitou). Pozrime sa na 10 klasických obrázkov a ľudí, ktorí v nich figurujú!

Poznáte meno každého z meme obrázkov, alebo vám to nič nehovorí? A kto myslíte, že sa za tie roky zmenil najviac? Vaše odpovede nám zanechajte v komentároch a tiež nám povedzte, či by ste v budúcnosti radi videli viac podobných článkov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -