Pozrite sa, ako si Tom Cruise zlomil členok na natáčaní filmu Mission: Impossible – Fallout!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako si Tom Cruise zranil členok na natáčaní nového Mission: Impossible – Fallout?

Promovanie nového Mission: Impossible – Fallout sa konečne začína, šesť mesiacov pred premiérou filmu. Film sa však stále natáča, keďže hlavný herec, ktorý nepotrebuje kaskadérov – Tom Cruise, si pred pár mesiacmi na natáčaní zlomil členok. No a keďže sa práve včera večer všetci hlavní predstavitelia z nového filmu stretli v šou Grahama Nortona, čo to nám o filme poprezrádzali a aj niečo poukazovali.

Od prvých fotiek z filmu až po video s Cruisovým zranením. Tentoraz ale nečakajte žiadne video z ďiaľky aké sme vám ukazovali minule nečakajte. Už o chvíľu si totižto vychutnáte zábery z nešťastného pristania poskytnuté práve štábom s hlavnými kamerami. Všetko je samozrejme vtipne komentované hercami, takže anglicky hovoriaci čitatelia si video vskutku vychutnajú. Pozrite sa na nešťastné Cruisove pristátie:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=QLFRGj-PPNI]

Nuž, na jeho mieste by vtedy nechcel byť asi nikto. Crusie má 55 rokov, takže nepochybne išlo o riadnu bolesť. Každopádne, síce Cruisova noha ešte nie je poriadne vyliečená, pred pár týždňami už behal na natáčaní v Londýne. Cruise je samozrejme slávny práve vďaka tomu, že všetky kúsky chce vždy robiť sám. No a je to určite taktiež dôvod, prečo jeho filmy tak dobre fungujú. Po úspešnom vylezení na najvyššiu budovu v Dubaji až po letení na krídle lietadla teraz išlo určite o nepríjemný nepodarok.

Ak vás však zaujíma, aký ďalší nebezpečný kúsok si na nás Cruise chystá vo filme Fallout, tak vám prezradíme jedno… helikoptéry. O tom však až v ďalšom článku. Na Facebooku sme vám včera oznamovali, že príde aj trailer, bohužiaľ, ten sa neukázal. Každopádne, Cruise v šou potvrdil, že ho uvidíme počas Super Bowlu, čiže ho uvidíme už o 9 dní. Neviem ako vy, no táto séria je s každým filmom lepšia a lepšia, takže my sa na prvé zábery už teraz nehorázne tešíme.

Tešíte sa na Mission: Impossible – Fallout? Čo vravíte na Crusiove zranenie? Máte radi tohto herca? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -