Ako si vycvičiť draka 3 pozná oficiálny názov a príbeh! Vkročí táto séria medzi najlepšie filmové trilógie?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Ako si vycvičiť draka 3 pozná oficiálny názov a príbeh!

Perfektných animovaných sérií tu je skutočne málo. Máme Toy Story a potom… asi už len Kung Fu Pandu. Ostatné animáky svojimi pokračovaniami bohužiaľ moc neoslovili, i napriek veľkej diváckej priazni. Môžte mať radi Autá, Dobu Ľadovú alebo Shreka, no tieto série u kritikov veľmi silno prepadli. Aký osud čaká rozbiehajúcu sa sériu Ako si vycvičiť draka, ktorá má za sebou 2 filmy, takmer rovnako hodnotené ako Toy Story?

Prvý diel z roku 2010 prišiel ako neočakávaný dar. Kto by už len povedal, že DreamWorks v sebe predsa len ešte stále niečo má a dokáže urobiť niečo takéto? Bez akýchkoľvek okolkov, Ako si vycvičiť draka bol ich najdospelejší a musíme povedať že aj najkrajší film. Do dnešného dňa je na portáli rottentomatoes ohodnotený neuveriteľnými 98%! Následné pokračovanie, ktoré podľa kritikov ukázalo všetkým animovaným sériam, ako sa to robí, zastalo na čísle 91%. Bude teda trojka rovnako úspešná?

Discover a new world. 3.1.19

Uverejnil používateľ How to Train Your Dragon Utorok 17. apríla 2018

Aby sme už ale nehovorili len o „trojke“, včerajšie správy potvrdili oficiálny názov filmu. Odteraz sa pokračovanie volá How To Train Your Dragon: The Hidden World, čo v preklade znamená: Skrytý Svet. Je to pomerne nečakaná zmena, keďže sme mysleli, že budú pokračovať v číselných názvoch. Každopádne, teraz nás to ešte viac nabáda k tomu, aby sme sa na pokračovanie tešili. DreamWorks spolu s názvom odhalil aj prvú synopsu, ktorá odhaľuje, o čom toto dobrodružstvo vlastne bude:

How To Train Your Dragon: The Hidden World

Zatiaľ čo si Štikút naplní svoj sen o vytvorení pokojnej dračej utópie, Bezzubého objav divokej a nepolapiteľnej kamarátky odtiahne nášho Nočného Besa preč. Keď sa však doma objaví nebezpečenstvo, Štikút si ako nový náčelník dediny musí prejsť veľkou skúškou. Obaja, drak a jazdec budú musieť urobiť nemožné rozhodnutia, aby zachránili svoj vlastný druh.

Spolu s názvom to teda znie veľmi veľmi zaujímavo. Na režisérsku stoličku sa po tretíkrát vráti Dean DeBlois, čo je určite veľmi pozitívna správa. Vracajú sa aj všetci herci z predošlého filmu. My sme teda neskutočne zvedaví, čo všetko si pre nás tvorcovia pripravili. Podľa všetkého pôjde o posledný film zo série, čo je dobré znamenie, keďže to nie je vytvorené len na rýchly zárobok. Ak bude teda trojka rovnako úspešná, nebudeme tu mať len skvelú animovanú sériu, ale rovno jednu z najlepších trilógií kinematografie. Podarí sa im to? Presvedčíme sa už 1. marca 2019!

Tešíte sa na How To Train Your Dragon: The Hidden World? Máte radi túto sériu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -