„Takéto niečo ste ešte nevideli,“ povedal šéf Marvelu! Ako skončí Avengers: Endgame?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vďaka nášmu každodennému odpočtu do premiéry určite viete, že už naozaj o chvíľu si pozrieme dosť možno najočakávanejší film všetkých čias. My sa na Avengerov tešíme natoľko, že pre vás dokonca pripravujeme zaujímavú akciu, v ktorej budete môcť vyhrať lístky na predpremiéru. Dosť však o tom, čo bude onedlho. Dnes nás totižto zaujímajú nové prehlásenia vysoko postavených ľudí v Marveli! Čo nám o tom, ako skončí Avengers: Endgame, prezradili bratia Russovci a Kevin Feige?

Tvorcovia Avengers: Endgame
Zdroj: hk01.com

Ako skončí Avengers: Endgame?

Všetko sa mení… Po Infinity War a Thanosovej výhre sa absolútne posunula celá nálada MCU, čo potvrdila aj zverejnená scéna z filmu. Endgame bude vo veľa veciach iný a mali by sme sa preto pripraviť na veľké zmeny a prekvapenia. Práve najväčší vplyv však pravdepodobne budú mať menej patrné úpravy tónu a atmosféry. Novinka nám musí dať pocit, že všetko je naozaj stratené – čo pre farebnú a vtipnú komiksovku nikdy nie je ľahká úloha. Takto sa k tomu vyjadril šéf Marvelu Kevin Feige:

„Úžasní sú na tom herci, ktorí na tom pľaci stoja a nestoja. Je to ako rodina, ktorá sa počas poslednej dekády dávala dokopy. Skvelo to opísal Robert [Downey Jr.]; časť cesty je u konca…“

Kevin Feige
Zdroj: slashfilm.com

Áno, Avengers: Endgame naozaj ukončuje dlhoročnú cestu najobľúbenejších postáv súčasnej kinematografie. Najviac nás však zaujali nasledujúce vety, v ktorých sa Feige nebál posunúť naše očakávania do absurdných výšin:

„… 4 a 5 rokov dozadu sme sa bavili o tom, ako môžeme spraviť niečo, čo nikto doteraz nespravil. Čo keby superhrdina na poslednú chvíľu upustil od svojej identity? Nikto to ešte nedokázal. Čo by sme spravili ďalej? To nevieme. Skúsime to? Rozhodli sme sa to teda spraviť. Doposiaľ sme ešte nevideli koniec – definitívny záver dlhodobej ságy. Preto sa ten film volá Endgame. A myslím si, že je naozaj veľmi, veľmi, veľmi špeciálny.

Trailer na Avengers: Endgame
Zdroj: collider.com

Keď zrazu prišli režiséri a povedali: „to nestačí!“

Rozohnili vás už vyššie napísané slová, ktoré Feige rozprával počas tlačovej konferencie? Potom sa tešte, pretože podobne vzrušujúce vetičky si pre nás prichystali aj režiséri bratia Russovci. Tí nás síce radi zavádzajú, no to robia len pomocou trailerov a manipulovania zábermi. Myslím si, že na oficiálnej konferencii by si nedovolili zavádzať ľudí. Taktiež by nemalo význam zbytočne zvyšovať divácke očakávania, pokiaľ ich naozaj neplánujú aj naplniť. Preto nás ich ďalšie slová nesmierne nadchli:

„… S Endgame dostávame príležitosť dokončiť jeden z najväčších experimentov v histórii filmu a priniesť ho do, ako povedal Kevin [Feige], veľkolepého záveru. Dúfame teda v to, že ľuďom sa ten koniec naozaj zapáči.“

bratia russovci avengers marvel
Zdroj: marvelstudiosnews.com

Dámy a páni, tu to máte znova a znova, stále dookola. Je vôbec možné, aby tvorcovia splnili všetko, čo nám behom posledných mesiacov nasľubovali? Samozrejme, to sa dozvieme až v deň premiéry, no my pevne veríme, že Marvel vie, čo robí. Napovedajú nám, že Thanos sa nakoniec pridá ku Avengerom? Zomrie Iron Man alebo Captain America? Stať sa môže už naozaj čokoľvek…

Pokiaľ ste rovnako nadchnutí na Avengers: Endgame ako my, zapojte sa do našej akcie v Bratislave a súťažte o lístky na exkluzívnu predpremiéru. Dovtedy nám môžete do komentárov napísať, ako podľa vás skončí tzv. Infinity Sága!

Zdroj: screenrant.com, buzzfeed.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -