Seriály

Hviezda seriálu Ako som spoznal vašu mamu odhaľuje, čo sa jej nepáčilo na zakončení legendárneho sitcomu!

Článok obsahuje spoilery

Tri roky dozadu bol seriál Ako som spoznal vašu mamu zakončený finálnou epizódou číslo 208, o ktorej sa diskutuje dodnes. Po dlhých deviatich rokoch, čo diváci počúvali príbeh Teda Mosbyho (Josh Radnor) a fanúšikovia žili pre odhalenie, ako otec svojich detí spoznal ich Mamu sme zostali sklamaní. Šokovaní sme boli hlavne z toho, že Matka bola mŕtva. Aj keď to znamenalo, že Ted mohol byť zase nakoniec spolu s Robin, prišlo nám, že nás scenáristi podviedli a po dlhých rokoch čakania sme s Mamou strávili príliš málo času

Jedna z hviezd sitcomu bola herečka Alyson Hannigan, ktorá hrala Lily Aldrin. Bola jednou z hlavných postáv v skupinke Tedových priateľov. Keďže bola vydatá za Marshalla (Jason Segel), bola táto postava jednou z malého počtu žien, ktoré stopercentne Matkou z názvu nebudú. Postavy Lily a Marshall taktiež pre Teda reprezentovali ideálny vzťah – taký, ktorý by si Ted prial aj pre seba.

ako som spoznal vašu mamu finále

Legendárny Pub, v ktorom sme sa s hlavnými postavami nasmiali aj poplakali; Zdroj: marcfreccero.com

Alyson Hannigan sa finále nepáčilo

Alyson Hannigan nedávno poskytla rozhovor portálu news. V ňom odhalila, že rovnako ako mnohí fanúšikovia, aj ona si myslí, že finále mohlo byť lepšie. Jedna z vecí, ktorá ju sklamala, bol príliš urýchlený záver:

Bola som sklamaná, že nespravili dvojhodinové finále, ktoré by ukázalo niektoré (vystrihnuté) dôležité časti. Prvotné skúšanie na záverečnú epizódu bolo úžasné, ale taktiež trvalo asi 14 hodín. Keď som teda nakoniec uvidela konečnú verziu očakávaného finále, zdalo sa mi, že vystrihli takmer všetko! Bolo to jednoducho príliš unáhlené. Slzy vyvolať finálna epizóda dokázala, o tom niet pochýb – bez všetkých dôležitých častí, ktoré sa do finálneho strihu nedostali to ale bolo ako na bežiacom páse. “Ok, teraz zistíme, že Matka je mŕtva – vtom zrazu Ok, teraz je Ted zasa s Robin – a vy iba sedíte a nerozumiete, čo sa práve stalo”

Hannigan sa taktiež zmienila o jednej z vystrihnutých scén. Podľa nej bol pohreb Matky veľmi dôležitý a emocionálny – taktiež by dal divákom možnosť vyrovnať sa so smrťou postavy, na ktorú sme si počkali deväť rokov. Bez nej sa Hannigan zdá, že informácia o jej smrti bola pre diváka ako nemilá “facka do tváre”.

ako som spoznal vašu mamu finále

Ako Ted konečne spoznal matku svojich detí; Zdroj: variety.com

Množstvo strihov a rýchlosť finále však neboli jediné sťažnosti herečky. Hannigan sa taktiež jasne vyjadrila, že sa jej nepáčil fakt, že sa Robin a Barney oženili – aj keď ich manželstvo trvalo iba tri roky. Aj keď spolu Robin a Barney niekoľkokrát chodili, on medzitým vystriedal mnoho ďalších žien. Podľa slov Hannigan, ktorá s ňou pracovala mnoho rokov, to jednoducho nedávalo zmysel. Ku postave Robin sa to vôbec nehodilo a zdalo sa to nereálne – možno až vynútené scenáristmi.

Sledovali ste úspešný seriál Ako som spoznal vašu mamu? Boli ste s finále spokojní, alebo v rôznych chybách záverečnej epizódy súhlasíte s Hannigan a kopou fanúšikov?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Seriály

  V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

  2 komentáre

  Pridaj komentár