Hviezda seriálu Ako som spoznal vašu mamu odhaľuje, čo sa jej nepáčilo na zakončení legendárneho sitcomu!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Článok obsahuje spoilery

Tri roky dozadu bol seriál Ako som spoznal vašu mamu zakončený finálnou epizódou číslo 208, o ktorej sa diskutuje dodnes. Po dlhých deviatich rokoch, čo diváci počúvali príbeh Teda Mosbyho (Josh Radnor) a fanúšikovia žili pre odhalenie, ako otec svojich detí spoznal ich Mamu sme zostali sklamaní. Šokovaní sme boli hlavne z toho, že Matka bola mŕtva. Aj keď to znamenalo, že Ted mohol byť zase nakoniec spolu s Robin, prišlo nám, že nás scenáristi podviedli a po dlhých rokoch čakania sme s Mamou strávili príliš málo času

Jedna z hviezd sitcomu bola herečka Alyson Hannigan, ktorá hrala Lily Aldrin. Bola jednou z hlavných postáv v skupinke Tedových priateľov. Keďže bola vydatá za Marshalla (Jason Segel), bola táto postava jednou z malého počtu žien, ktoré stopercentne Matkou z názvu nebudú. Postavy Lily a Marshall taktiež pre Teda reprezentovali ideálny vzťah – taký, ktorý by si Ted prial aj pre seba.

ako som spoznal vašu mamu finále
Legendárny Pub, v ktorom sme sa s hlavnými postavami nasmiali aj poplakali; Zdroj: marcfreccero.com

Alyson Hannigan sa finále nepáčilo

Alyson Hannigan nedávno poskytla rozhovor portálu news. V ňom odhalila, že rovnako ako mnohí fanúšikovia, aj ona si myslí, že finále mohlo byť lepšie. Jedna z vecí, ktorá ju sklamala, bol príliš urýchlený záver:

Bola som sklamaná, že nespravili dvojhodinové finále, ktoré by ukázalo niektoré (vystrihnuté) dôležité časti. Prvotné skúšanie na záverečnú epizódu bolo úžasné, ale taktiež trvalo asi 14 hodín. Keď som teda nakoniec uvidela konečnú verziu očakávaného finále, zdalo sa mi, že vystrihli takmer všetko! Bolo to jednoducho príliš unáhlené. Slzy vyvolať finálna epizóda dokázala, o tom niet pochýb – bez všetkých dôležitých častí, ktoré sa do finálneho strihu nedostali to ale bolo ako na bežiacom páse. „Ok, teraz zistíme, že Matka je mŕtva – vtom zrazu Ok, teraz je Ted zasa s Robin – a vy iba sedíte a nerozumiete, čo sa práve stalo“

Hannigan sa taktiež zmienila o jednej z vystrihnutých scén. Podľa nej bol pohreb Matky veľmi dôležitý a emocionálny – taktiež by dal divákom možnosť vyrovnať sa so smrťou postavy, na ktorú sme si počkali deväť rokov. Bez nej sa Hannigan zdá, že informácia o jej smrti bola pre diváka ako nemilá „facka do tváre“.

ako som spoznal vašu mamu finále
Ako Ted konečne spoznal matku svojich detí; Zdroj: variety.com

Množstvo strihov a rýchlosť finále však neboli jediné sťažnosti herečky. Hannigan sa taktiež jasne vyjadrila, že sa jej nepáčil fakt, že sa Robin a Barney oženili – aj keď ich manželstvo trvalo iba tri roky. Aj keď spolu Robin a Barney niekoľkokrát chodili, on medzitým vystriedal mnoho ďalších žien. Podľa slov Hannigan, ktorá s ňou pracovala mnoho rokov, to jednoducho nedávalo zmysel. Ku postave Robin sa to vôbec nehodilo a zdalo sa to nereálne – možno až vynútené scenáristmi.

Sledovali ste úspešný seriál Ako som spoznal vašu mamu? Boli ste s finále spokojní, alebo v rôznych chybách záverečnej epizódy súhlasíte s Hannigan a kopou fanúšikov?

ZDROJNEWS

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

  1. Jako ja napríklad som nevedel či je matka mrtvá alebo či len odišla ale ked boli v tej nemocnici tak už som vedel že je mrtvá… Ale je to škoda že tento serial nepokračoval aspon do svadby Teda.Skvelý serial 10x+ dopozerane a stále čakám na pokračovanie tejto legendy !! :)

  2. Ako dlhoročný divák súhlasím s Barney a Robin vzťahom, aj keď, nebolo to vynútené, tvorcovia chceli ukázať, že Barney jednoducho nedokáže mať taký vzťah, no zato dostal inú ženu v jeho živote, ktorú lúbiť dokáže :) Pohrebová scéna by možno fungovala, no bola by zbytočná :D Seriál naozaj nebol nikdy o matke a myslím, že ľudia nevedia pochopiť koncu. Ak by seriál skončil s tým, „ako spoznal vašau matku“ bol by som možno aj naštvaný, lebo matku sme videli len v jednej sérii, a nebola pre nás nič dôležité. A to že išiel za robin predsa neznamená, že to je ONA, láska jeho života :D Ak si to niekto myslí, mal by dať seriálu druhú šancu ;)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -