Naša tvorbaVideá

VIDEO: Ako Thanos zbiera Kamene Nekonečna a čo sú vlastne zač? Toto musíte vidieť pred premiérou Avengers: Infinity War!

Ako Thanos zbiera Kamene Nekonečna?

Čakali sme na to dlhé roky, no už je to tu! Len o pár dní, 26. apríla, sa do našich kín konečne dostane neskutočne očakávaný film Avengers: Infinity War, ktorý je vyvrcholením komiksoviek Marvelu. Najväčšia filmová udalosť všetkých čias spojí všetkých superhrdinov, ktorí budú musieť ochrániť Zem pred šialeným titánom Thanosom a jeho pomocníkmi. Ako ale vlastne zbiera mocné Kamene Nekonečna, ktorými chce vymazať polovicu vesmíru a ako ďaleko je ochotný zájsť? Toto je všetko, čo by ste mali vedieť pred premiérou Avengers: Infinity War:

Začiatok konca je tu! 18 filmov sa už o pár dní konečne spája do jedného veľkého projektu, ktorý by si nikto nemal nechať ujsť. Na túto kinematografickú udalosť budeme ešte dlho spomínať a aj vy môžete byť súčasťou histórie. Zrejme je zbytočné niekoho z vás navnádzať na to, aby ste na Avengers: Infinity War zašli do kina. Je mi totižto už jasné, že každý fanúšik Marvelu, komiksov alebo popkultúry má dávno kúpené lístky a s kamarátmi nedočkavo odpočítava dni do najväčšej filmovej udalosti. Všetci už máme napozerané trailery, prečítané rôzne teórie a jednoducho si už ani nevieme predstaviť, čo máme očakávať.

Dôležité informácie o Avengers: Infinity War

Zdroj: pinterest.com

Vieme však, čo máme očakávať od Thanosa, ktorý na Zem dorazí už onedlho. Šialený titán so sebou neprináša nič iné, ako nekonečnú smrť a skazu, ktorou chce zahaliť celý vesmír. V ceste mu stoja len naši obľúbení hrdinovia, ktorí sa 26. apríla pokúsia odvrátiť najväčšiu hrozbu nášho sveta. Thanos však zbiera mocné Kamene Nekonečna, s ktorými je prakticky neporaziteľný. Ako presne ich získa a u koho ich nájde sa dozviete vo videu vyššie v článku. Ak ste teda plní očakávaní, rovnako ako my, pripravte sa spolu s nami na premiéru Avengers: Infinity War!

Ste natešení na najväčší film všetkých čias a uvidíme vás už o pár dní v kine?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Naša tvorbaOdporúčame

  VIDEO: Vyzeraj na Halloween ako Joker z nového filmu s Joaquinom Phoenixom

  OdporúčameVideá

  Ako vyzeralo prvé promo video na populárny sitkom Priatelia? Bolo nečakane sexy...

  Videá

  Star Wars Jedi: Fallen Order – VIDEO | REWINDni si to

  Videá

  Staňte sa zabijakov v hre John Wick Hex – VIDEO | REWINDni si to

  Pridaj komentár