VIDEO: Ako Thanos zbiera Kamene Nekonečna a čo sú vlastne zač? Toto musíte vidieť pred premiérou Avengers: Infinity War!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako Thanos zbiera Kamene Nekonečna?

Čakali sme na to dlhé roky, no už je to tu! Len o pár dní, 26. apríla, sa do našich kín konečne dostane neskutočne očakávaný film Avengers: Infinity War, ktorý je vyvrcholením komiksoviek Marvelu. Najväčšia filmová udalosť všetkých čias spojí všetkých superhrdinov, ktorí budú musieť ochrániť Zem pred šialeným titánom Thanosom a jeho pomocníkmi. Ako ale vlastne zbiera mocné Kamene Nekonečna, ktorými chce vymazať polovicu vesmíru a ako ďaleko je ochotný zájsť? Toto je všetko, čo by ste mali vedieť pred premiérou Avengers: Infinity War:

Začiatok konca je tu! 18 filmov sa už o pár dní konečne spája do jedného veľkého projektu, ktorý by si nikto nemal nechať ujsť. Na túto kinematografickú udalosť budeme ešte dlho spomínať a aj vy môžete byť súčasťou histórie. Zrejme je zbytočné niekoho z vás navnádzať na to, aby ste na Avengers: Infinity War zašli do kina. Je mi totižto už jasné, že každý fanúšik Marvelu, komiksov alebo popkultúry má dávno kúpené lístky a s kamarátmi nedočkavo odpočítava dni do najväčšej filmovej udalosti. Všetci už máme napozerané trailery, prečítané rôzne teórie a jednoducho si už ani nevieme predstaviť, čo máme očakávať.

Dôležité informácie o Avengers: Infinity War
Zdroj: pinterest.com

Vieme však, čo máme očakávať od Thanosa, ktorý na Zem dorazí už onedlho. Šialený titán so sebou neprináša nič iné, ako nekonečnú smrť a skazu, ktorou chce zahaliť celý vesmír. V ceste mu stoja len naši obľúbení hrdinovia, ktorí sa 26. apríla pokúsia odvrátiť najväčšiu hrozbu nášho sveta. Thanos však zbiera mocné Kamene Nekonečna, s ktorými je prakticky neporaziteľný. Ako presne ich získa a u koho ich nájde sa dozviete vo videu vyššie v článku. Ak ste teda plní očakávaní, rovnako ako my, pripravte sa spolu s nami na premiéru Avengers: Infinity War!

Ste natešení na najväčší film všetkých čias a uvidíme vás už o pár dní v kine?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -