Ako to vyzerá s filmom Suicide Squad 2? Herec Joel Kinneman prezradil viac!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Už je tomu takmer rok, čo Suicide Squad zavítal do kín. Už krátko po premiére bolo nadmieru jasné, že sa dočkáme aj pokračovania. Štúdio Warner Bros. nám síce veľa informácií ešte neponúklo, ale herec Joel Kinnaman prelomil dlhodobé mlčanie. Prezradil totižto, že pokračovanie by sa malo začať natáčať už budúci rok!

Herec si vo filme zahral postavu Ricka Flaga a jeho návrat sa očakáva aj v pokračovaní. Avšak momentálne má „starosti“ so seriálom House of Cards, ktorého nová séria sa konečne blíži na Netflix. V jednom rozhovore ohľadom seriálu padla otázka aj na Suicide Squad. Redaktor ho požiadal, či by nemohol odhaliť aspoň trochu a tu je to, čo v rýchlosti povedal:

„Pokiaľ viem, píšu scenár. Natáčanie je naplánované niekedy v roku 2018, ale to sa vždy môže zmeniť. Ale myslím si, že sa definitívne vrátim.“

suicide-squad
Zdroj: Business Insider

Ako to vyzerá medzi tvorcami? 

Na scenári pracuje Adam Cozad (Legenda o Tarzanovi), ktorý však pracoval v časovej tiesni. Nakoniec mu štúdio dalo na vypracovanie viac času a ten môže svoje dielo dotiahnuť do konca. Čo sa týka réžie, David Ayer sa pravdepodobne neukáže. Ten by sa mal totižto objaviť na pozícii režiséra pri filme Gotham City Sirens. Ale ak by to mal herec Joel Kinnaman urobiť po svojom, určite by si prial návrat Davida Ayera.

„Bol by som nesmierne rád, keby sa vrátil David Ayer. Ale ak sa nemôže vrátiť on, musí prísť niekto, kto bude schopný rozprávať tento príbeh a usmerňovať všetky postavy. Určite by bolo zaujímavé vidieť tieto všetky bláznivé postavy opäť pohromade. Uvidíme, kto sa toho chopí.“

Rick Flag a Deadshot vo filme Suicide Squad z roku 2016, zdroj: movieweb.com 

Kedy teda uvidíme Suicide Squad 2?

Spočiatku sa zdalo, že by sa natáčanie mohlo začať už tento rok. Avšak štúdio Warner Bros. posunulo celkom veľa projektov a dôsledkom toho sa budúci rok dočkáme len jedného filmu z produkcie DC Comics. Tým filmom je Aquaman, ktorého si budeme môcť vychutnať „“ v decembri 2018. To znamená, že medzi filmom Justice League a Aquaman bude viac ako ročná priepasť, čo neznamená nič dobrého. Suicide Squad 2 nič nezmení, pretože ak by sa natáčanie začalo v roku 2018, je malá šanca, že by sa v ten istý rok dostal do kín.

Harley Qiunn sa vráti, ale uvidíme aj jej celoživotného partnera Jokera (Jared Leto)? zdroj: cinemablend.com

Pokiaľ ide o režiséra, nachádzame sa bludnom kruhu. Začiatkom roku bolo oznámené, že sa na tejto pozícii objaví Mel Gibson, ale viac sme o tom už nepočuli. Rovnako sa nepotvrdilo, ktorí herci sa vrátia. Zatiaľ boli oficiálne potvrdené len dve postavy – Harley Quinn v podaní krásnej Margot Robbie a Will Smith ako Deadshot. Taktiež sa očakáva návrat Joela Kinnamana (Rick Flag). Na kompletné osadenstvo si budeme musieť ešte počkať.

Od pokračovania sa bude očakávať určite viac ako od prvého filmu a tam môže vzniknúť veľký problém. Treba len dúfať, že tvorcovia naozaj zapracujú na kvalitnom scenári a splnia všetky očakávanie verejnosti. No do toho dňa máme ešte minimálne rok aj pol času. Určite s nami ostaňte naladený pre viac informácií. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -