NÁVOD: Ako získať kľúč do beta verzie hry Valorant od vývojárov League of Legends?

Nenechajte si ujsť

Riot spustil beta verziu hry Valorant: Ako získať kľúč?

Spoločnosť Riot Games môžete ich poznáte ako vývojárov hier League of Legends, Teamfight Tactics alebo Legends of Runeterra. Hra Valorant sa zaradila medzi ich najnovšie tituly, pričom hráčom bola nedávno sprístupnená v beta verzii. Dnes si ukážeme, ako si ju môžete aj vy zahrať v skorom prístupe.

Podľa žánru sa Valorant podobá hlavne na hry ako Counter-Strike: Global Offensive a Overwatch. Čo znamená, že je v beta verzii? Nie je voľne prístupná na stiahnutie. To ale neznamená, že ju nemôžete získať. Musíte pre prístup urobiť pár krokov a budete mať šancu dostať od Riot Games kľúč do hry. Alebo môžete počkať do leta 2020, kedy bude hra vydaná zadarmo pre všetkých.

4 kroky pre získanie kľúča:

Vytvoriť si Riot účet (ak ešte žiadny nemáte)

Navštívte stránku Riot Games a vytvorte si pomocou e-mailu a hesla váš Riot účet.

Valorant je prepojený s Riot Games účtom, takže prístup na hru dostanete na tento účet. Taktiež môžete použiť už existujúci account.

Vytvoriť si Twitch účet (ak ešte žiadny nemáte)

Pre získanie kľúča sa musíte zaregistrovať na Twitchi, prípadne využiť už svoj existujúci účet na tejto platforme.

Prepojiť si Riot a Twitch účty

Kliknite na ikonu profilu a zvoľte „Nastavenia“. Následne sa prepnite na kartu „Pripojenia“ a pridajte svoj Riot účet.

⦁ Nájsť streamera, ktorý má v názve streamu “DROPS ENABLED“ a pozerať

V zásade to znamená, že na tomto streame máte šancu získať kľúč. Riot potvrdil, že aby ste ho vôbec mohli dostať, musíte mať celkovo napozerané na ľubovolnom streame s názvom „drops enabled“ aspoň 2 hodiny. Môžete si napríklad pozrieť hodinu na jednom, a neskôr ďalšiu hodinu na druhom streame. Neeviduje sa len čas pozrený na jednom, ale na všetkých streamoch hry Valorant s drops enabled.

Ak chcete zvýšiť svoju šancu na drop tak určite skúste počas vášho stráveného času na počítači alebo na inom zariadení v pozadí nechať pustený stream. Jednoducho čím viac napozeraných hodín máte, tým je väčšia šanca. Kľúč vám môže padnúť aj vtedy, ak nieste zrovna online na Twitchi alebo na nejakom streame. Celé je to o náhode a o šťastí, žiadne finty, ako napríklad spamovanie správ typu !keydrop do chatu, nepomáhajú.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Ak vám kľúč do bety Valorantu padne, dozviete sa to buď notifikáciou na Twitchi alebo mailom

O čom je vlastne hra Valorant?

Je to taktická strieľačka s cieľom poraziť nepriateľský tím tak, že vyhráte 13 kôl. V hre je zatiaľ 10 postáv, ktoré si môžete vyskúšať. Každá postava má svoje unikátne schopnosti a tie jej pomáhajú poraziť nepriateľa. Pomocou peňazí si nakupujete lepšie vybavenie a zbrane, tie vám pomáhajú vyhrať kolo.

Prajeme vám veľa šťastia pri získavaní kľúču.

Zdroj: polygon.com, valorant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -