Nová kampaň už čoskoro! O čo pôjde vo veľkej aktualizácii hry Fortnite?

Nenechajte si ujsť

Aktualizácia hry Fortnite Save The World

Fortnite je momentálne jedna z najznámejších hier, a to ako u nás, tak aj vo svete. No nie každý hral aj druhú verziu Fortnite, Save the World, kde sa bojuje proti Zombie. Tá bude obsahovať nový update, v ktorom pôjde o záchranu sveta!

Nová kampaň príde už čoskoro! Čo nám prinesie?

Nová kampaň, ktorá nesie názov Canny Valley, bude v hre už budúci mesiac a mala by prísť tesne po spustení novej, veľkej aktualizácie v5.0. Okrem toho by sme sa mali dočkať aj nových biomov, no zatiaľ nám Epic Games neoznámilo nič konkrétne. Nová kampaň Canny Valley nás vezme na cestu po púšti, ako môžeme vidieť aj na následujúcom obrázku. Budeme hľadať odpovede na otázky, ako napríklad či bol Dr. Vinderman hrdina alebo zloduch? Čo sa s ním stalo? Kto je pravá Ray a kde sa aktuálne nachádza? Čo je naozaj búrka a prečo sa deje? Tieto a mnoho ďalších otázok, ktoré by nám mohli viac odhaliť pravdu o príbehu okolo Fortnite, spoznáme už onedlho!

kampaň Canny Valley
Zdroj: epicgames.com

Návrat herného režimu Challenge the Horde

Okrem toho nám vývojári z Epic Games oznámili aj návrat staršieho, populárneho herného režimu Challenge the Horde. O čo v tomto režime ide? Tu už nejde o stavanie ako také, ale o rýchly začiatok a boj. Challenge the Horde sa k nám nevracia však len tak, no prináša aj zmeny. Zmenená bola obtiažnosť, ktorá bude po novom dobre prispôsobená každému hráčovi. Okrem toho môžeme očakávať aj nové odmeny, zmenený spôsob boja ale aj mini bossov, ktorí sa budú objavovať hlavne v ťažšej časti hry.

5 zaujímavých faktov o fortnite
Zdroj: hdqwalls.com

Čo hovoríte na novinky, ktoré nám Epic Games do Fortnite Save the World prináša? Pozdáva sa vám nová kampaň Canny Valley? Napíšte nám váš názor do komentárov. 

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -