Aktuálne: Slovenský operátor vám práve pridal gigabajty dát zadarmo

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Orange bezplatne pridáva voľné dáta verným zákazníkom

Dnes je to presne rok od uvedenia nových Paušálov Plus operátora Orange. Odteraz začínajú prví zákazníci do svojich paušálov automaticky získavať vyšší objem voľných dát. Orange im tak vyjadruje vďaku za vernosť – napĺňa tiež svoj sľub paušály neustále zatraktívňovať a vylepšovať.

Začiatkom leta minulého roka predstavil Orange nové, prehľadnejšie Paušály Plus so zameraním na veľké objemy dát. Okrem iného priniesli unikátnu novinku – odmenu za vernosť v podobe každoročného automatického navyšovania objemu voľných dát.

orange
Zdroj: PNGWing, redakcia REWIND.sk, Unsplash + úprava redakcie

V týchto dňoch sa tejto odmeny dočkali prví zákazníci. V závislosti od paušálu im Orange pridáva mesačne 500 MB, 1 GB alebo 3 GB voľných dát navyše.

Paušály Plus ponúkajú štyri varianty s nasledovnými odmenami za vernosť:

  • Základný paušál: 5 GB dát + 500 MB mesačne za každý rok využívania,
  • Stredný paušál: 10 GB dát + 1 GB mesačne za každý rok využívania,
  • Veľký paušál: Neobmedzené dáta, 30 GB dát pri plnej rýchlosti + 3 GB mesačne za každý rok využívania,
  • Prémiový paušál: Neobmedzené dáta.

„Paušály Plus sme priniesli s cieľom zjednodušiť a zatraktívniť naše mobilné portfólio, pričom sme kládli dôraz na rastúce dátové potreby našich zákazníkov. 

Čím dlhšie je zákazník s nami, o to viac voľných dát v paušále mesačne má. V júli takto odmeníme prvé tisícky zákazníkov, následne každý mesiac budú pribúdať desaťtisíce ďalších. Týchto zákazníkov tak nezaskočí rastúca dátová prevádzka, pretože Paušály Plus doslova rastú spolu s nimi. Aj takto sa zákazníkom chceme poďakovať za ich vernosť,“ povedal Tomáš Palovský, Chief Communication & Brand Reputation Officer Orange Slovensko.

S vyšším objemom voľných dát si zákazníci môžu užívať  viac zábavy bez ďalších poplatkov. Každý rok používania Paušálu Plus znamená viac voľných dát, ktoré sú automaticky pridané na výročie aktivácie paušálu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -