Seriály

Mulder a Scullyová sú späť! Novú sériu kultového seriálu Akty X si pozrieme už čoskoro

Kultový seriál Akty X sa oficiálne s desiatimi epizódami vráti na stanicu FOX. Na naše obrazovky by sa mal dostať niekedy počas televíznej sezóny 2017-2018. Seriál samotný netreba predstavovať. Akty X (1993-2002) dodnes tvoria jeden z najúspešnejších a najpopulárnejších svetov žánru sci-fi. Okrem pôvodných vyše dvesto epizód mali Akty X za následok aj vznik dvoch celovečerných filmov, niekoľkých hier, komiksov, kníh a nespočetne veľa rôzneho tovaru.

Nepôjde o prvý reboot

Po filme z roku 2008 sme sa s agentmi Mulderom a Scullyovou opäť stretli v minuloročnom krátkom návrate. Šesť nostalgiu vzbudzujúcich epizód teraz považujeme za neoficiálnu desiatu sériu. Okrem zopár nezávislých príbehov sme sa pozreli aj na širší dej, ktorý sa ťahá celým seriálom. Posledná epizóda to celé zakončila veľkým cliffhangerom, čím nám aj štúdiu FOX dal tvorca Chris Carter najavo, že Akty X ešte definitívne neskončili. Našťastie pre fanúšikov sa tieto špekulácie stávajú realitou.

Akty X jedenásta séria

Minuloročná séria sa stala druhou najlepšie hodnotenou drámou toho roku; Zdroj: screenrant.com

Spoločnosť FOX teraz oficiálne oznamuje, že seriál sa na ich stanicu vráti s desiatimi epizódami. Príbeh, ktorý bude nadväzovať na predošlý dej môžeme označiť za jedenástu sériu. Produkcia sa má začať ešte toto leto, pričom epizódy budú odvysielané začiatkom roku 2018.

Tešíte sa, že sa od minulého roku počet epizód takmer zdvojnásobil? Alebo si myslíte, že seriálu už odzvonilo a stanica FOX všetko ďalšími sériami iba skazí? O ďalších novinkách vás budeme informovať.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Upírsky seriál Castlevania pokračuje, štvrtá sezóna práve dostala zelenú

  Seriály

  Seriál Locke & Key: Dočkáme sa očakávanej druhej série?

  Seriály

  Seriál Rick a Morty sa vracia s novými epizódami. Kedy ich uvidíme?

  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Pridaj komentár