SeriályTrailery

Mysteriózny seriál Akty X prichádza s trailerom na finále 11. série! Na čo sa môžeme tešiť?

Stanica FOX si pre nás pripravila nový trailer na finálny diel 11. série ich svetoznámeho mysteriózneho seriálu Akty X. V ňom sa musia hlavní hrdinovia popasovať s nevyriešenými prípadmi, označenými ako “X-files“. Odpovede na nezodpovedané otázky však zahŕňa plno paranormálnych javov. Show debutovala po prvý krát premiérou v septembri, v roku 1993.

Akty X finále trailer

Zdroj: bloody-disgusting.com

Počas deviatich sérii sa stala veľmi obľúbenou a dovŕšila tak do bodu, kedy sa stala masívnym celosvetovým hitom. Zároveň sa seriálu podarilo získať titul jedného z najúspešnejších dramatických seriálov všetkých čias. Netreba zabúdať na skvelých 16 ocenení Emmy, 5 Zlatých glóbusov, a netreba zabúdať ani na ocenenie Peabody. Toto všetko sa seriálu podarilo počas týchto rokov získať. Po štrnásťročnej pauze sa seriál v roku 2016 vrátil a to s 10. sériou, ktorá obsahovala 6 častí. Fanúšikovia začali jásať od šťastia, avšak vyzerá to tak, že márne. Podľa našich informácii by mohol byť posledný diel 11. série zároveň aj posledným dielom celej show.

V roku 2016 si Akty X získali takmer 16 miliónov divákov, čo je veľkosť priemernej multi-platformy v zahraničí. Seriálu sa vtedy taktiež podarilo získať miesto druhej nasledovanejšej drámy.

Akty X finále trailer

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ns-bJUP1ixg]

Výkonným producentom novej 10-dielnej, v poradí už 11. série Aktov X je tvorca seriálu, Chris Carter. V pokračovaní môžeme vidieť ikonických agentov FBI, Foxa Muldera a Danu Scully, ktorých stvárnili opäť herci David Duchovny a Gilian Anderson. Vrátil sa aj Mitch Pileggi, ktorý si zahral zástupcu riaditeľa FBI, Waltera Skinnera. V show sme dokonca mohli vidieť aj hercov ako Annabeth Gish, Robbieho Amell, Lauren Ambrose, Karin Konoval či Barbaru Hershey. Svoje tváre však ukázali aj Haley Joel Osment a Wiliam B. Davis, ktorý si zopakoval rolu “Muža s cigaretou“. Na čo určite netreba zabúdať je to, že ďalším výkonným producentom je zároveň aj veterán seriálu, Glen Morgan. Za produkciou celej show stojí 20th Century FOX Television a Ten Thirteen Productions.

Tešíte sa na finálny diel? Myslíte, že sa bude jednať o posledný diel vôbec? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár