HBO si pre nás pripravuje nový životopisný film, v ktorom si hlavnú úlohu zahrá legendárny Al Pacino!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

HBO odhalilo prvú fotografiu Al Pacina v postave Joe Paterna, v nadchádzajúcom filme o padlom futbalovom trénerovi tímu Penn State. Hlavného herca vám určite nemusím predstavovať. Svoje meno si urobil už pred 45 rokmi ako Michael Corleone v najkvalitnejšom zločineckom filme The Godfather. Neskôr nasledovali dve ďalšie pokračovania a niekoľko filmov s podobnou tématikou ako napríklad Serpico, Psie popoludnie, Scarface a Horlivosť. V roku 1993 si dokonca prišiel na svoje vo filme Vôňa ženy, za ktorú si odniesol Oscara za najlepšieho herca v hlavnej úlohe. V posledných rokoch ho môžeme vydávať vo viacerých skutočných príbehoch a výnimkou nebude ani jeho nový projekt, ktorý by mohol zaujať oko nejedného diváka.

Al Pacino Diego Luna Scarface remake
Al Pacino za mlada; Zdroj: local10.com

Po piatich rokoch vývoja si nakoniec hlavnú úlohu prezval Al Pacino. Ten preberá pole ako Paterno, zmätený futbalový tréner tímu Penn State. Ten bol nútený odstúpiť z programu futbalovej dynastie v roku 2011. Jeho život po odchode nebol tak dlhý a zomrel o rok neskôr. HBO v nedeľu do sveta vypustilo prvú fotografiu Al Pacina ako Paterna spolu s prehľadom filmu, zatiaľ bez názvu, ktorý bol pred tým neoficiálne prezývaný ako Happy Valley:

„Film sa zameriava na pána Joeho Paterna, ktorý sa stal najlepším futbalovým trénerom v histórii vysokoškolského futbalu. Ten sa zaplietol do škandálu sexuálneho zneužívania Jerryho Sanduskyho v tíme Penn State. Ten spochybňuje jeho osud a núti ho čeliť otázkam ohľadom neúspechu v súvislosti so všetkými obeťami, ktoré v skutočnosti obeťami nie sú.“

Podoba sa určite nezaprie; zdroj: screenrant.com

Oficiálny názov projektu ešte nie je známy

Tak ako to je u tohto herca známe, aj tentokrát sa do svojej postavy vžil najlepšie ako mohol. Pravdepodobne nás čaká tak kvalitný životopisný film, ako tomu bolo pri filmoch You don’t know Jack a Phil Spector.

Zatiaľ nebolo odhalené nič viac ohľadom príbehu, ale svoju charizmu tento príbeh určite má. Pozitívnym faktom je produkcia HBO, od ktorej jednoducho divák vždy očakáva úspech. A ak do toho pridáme legendárneho Al Pacina, určite nás čaká ďalší kvalitne vyrozprávaný životopisný príbeh. Ešte pred odchodom sa nezabudnite pozrieť na spomínanú fotografiu, ktorá na vás čaká vyššie v článku.   

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -