Uvidíme niekedy pokračovanie hraného Aladina od Disney?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Štúdio Disney ovláda stále väčšiu časť trhu. Ich skvelou taktikou, ktorá sa už viackrát úspešne potvrdila, je prerábanie legendárnych animovaných filmov do modernej, hranej podoby. Nedávnym príkladom je ikonický príbeh chudobného zlodeja a magického džina, ktorý si celosvetovo zarobil cez 1 miliardu amerických dolárov. Znamená to teda, že určite uvidíme hraný film Aladin 2?

disney rozprávka
Zdroj: fanpop.com

Uvidíme niekedy film Aladin 2?

Nie je prekvapením, že o niečom takomto sa už uvažuje. Ohromné sumy, ktoré letia do vrecka Disney, podnecujú nekonečné pokračovania. A ako v nedávnom rozhovore potvrdil producent Dan Lin, realita hraného pokračovania Aladina je celkom logická a realistická:

„Určite, keď sme robili prvý film, sme to len chceli spraviť čo najlepšie a nechať divákov povedať nám, či chcú vidieť viac. A ja by som jednoznačne povedal, že diváci chcú vidieť viac. Tento film si pozreli viackrát. Dostali sme mnoho listov od fanúšikov o ľuďoch, ktorí na to šli znova, tentokrát s kamarátmi a rodinou. A tak si myslíme, že ešte je tu príbeh na vyrozprávanie.“

bude džin modrý
Zdroj: ew.com; aladdin.wikia.com

„Postavíme sa k tomu rovnako ako ku originálnemu hranému Aladinovi,“ uistil nás Lin. „Nebude to podrobný remake čohokoľvek, čo už sme videli.“ Pôvodný animovaný film z roku 1992 totižto dostal pokračovanie s názvom Jafarov návrat. Podľa slov producenta sa však môžeme spoľahnúť, že potenciálne hrané prevedenie nebude priamou kópiou, ale opäť budú jemne pozmenené dej a prevedenie príbehu.

Ďalej nás Lin navnadil na budúcnosť: „Bez toho, aby som príliš veľa prezradil, určite skúmame, kam môžeme pokračovať s touto sériou.“ 

Aladin trailer
Zdroj: twitter.com

Treba podotknúť, že nič nie je oficiálne potvrdené. Zároveň však nevidíme dôvod, prečo by sa Disney touto cestou nevydalo. Dokonca aj titulný herec Mena Massoud stihol už dávnejšie povedať, že „absolútne by mal záujem o adaptáciu Jafarovho návratu“. Miliarda dolárov je miliarda dolárov… A v očiach štúdia to vždy môže byť viac.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo na to vravíte? Malo by Disney spraviť hraný film Aladin 2? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: comicbook.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -