Seriály

Neuveríte, ktorého komiksového záporáka si zahrá Alan z Dva a pol chlapa!

Alan z Dva a pol chlapa obsadený do komiksovej role!

Aj podľa vás existujú postavy, ktoré si jednoducho neviete predstaviť v podaní iného herca? Nepochybne áno. Čo hovoríte ale na hercov, ktorí svoju rolu stvárnili tak dokonale, že si ich nebudete môcť vedieť predstaviť v inej úlohe? Asi nebudeme ďaleko od pravdy keď povieme, že medzi takých sa časom zaradil aj Jon Cryer, ktorého celý svet pozná z milovaného seriálu Dva a pol chlapa ako brata Charlieho Sheena, chiropraktika Alana Harpera.

Ak vám teda tvár tohto herca v poslednej dobe v televízii chýbala, môžete prestať smútiť. Už čoskoro sa totižto objaví vo veľmi veľkej komiksovej roli vo fanúšikmi obľúbenom seriálovom svete Arrowverse od stanice CW. Konkrétne pôjde o seriál Supergirl, kde sa predstaví ako jeden z najväčších komiksových záporákov Supermana, Lex Luthor.

Herec Jon Cryer; Zdroj: revengeofthefans.com

Keďže teda Cryera máme všetci zafixovaného ako vtipného chlapíka, určite bude zaujímavé zvykať si na neho v takejto temnej dramatickej roli, navyše zločineckej. Ak vás teda zaujíma, ako asi bude jeho Luthor vyzerať, nemusíte nejak dlho čakať. Po ukončení seriálu Dva a pol chlapa si totiž herec nechal vyholiť hlavu, takže jeho plešina v seriáli bude prirodzená. Stále však ide o veľmi zaujímavý herecký výber.

Lex Luthor sa už teda v televízii ukázal viackrát, jeho najznámejšia verzia však nepochybne pochádza zo seriálu Smallville. Vtedy si ju totiž svojsky podal herec Michael Rosenbaum a podľa mnohých fanúšikov stále patrí medzi najlepšie stvárnenia tejto postavy. Vo filmoch si tohto geniálneho zločinca zahrali Gene Hackman, Kevin Spacey a v podstate aj Jesse Eisenberg. Kedy sa teda v tejto roli ukáže aj Cryer je zatiaľ neznáme, no keďže je produkcia na seriáloch zo stanice CW veľmi rýchla, určite to nebude dlho trvať.

Čo hovoríte na obsadenie Jona Cryera ako Lexa Luthora? Sledujete superhrdinské seriály od CW? Ste radi, že sa v nich objaví takáto veľká postava ako Lex Luthor? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: revengeofthefans.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár