Na hudobnom albume Black Panther sa okrem Kendricka Lamara objavia mená ako The Weeknd alebo Travis Scott!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Album Black Panther od Kendricka Lamara

Ešte začiatkom januára sme vám písali o tom, že talentovaný americký raper Kendrick Lamar bude produkovať hudobný album ku filmu Black Panther. Album bude niesť názov Black Panther: The Album bude obsahovať hudbu z filmu a inšpirovanú filmom. Produkovať ho bude pod štúdiom Top Dawg Entertainment spolu s jeho výkonným riaditeľom Anthony “Top Dawg” Tiffithom. Doposiaľ bola na internet vydaná iba jedna skladba z albumu, a to ‘All the Stars’ v spolupráci so SZA. Nedávno sme sa však dočkali ďalšej, tentokrát s tematickým názvom King’s Dead od Kendricka LamaraFuture, Jay Rocka a Jamesa Blakea. Pár dní po svetovej premiére filmu v Los Angeles sme ale dostali prvý pohľad na obal albumu a jeho zoznam skladieb!

Samotný booklet spolu s kompletným zoznamom skladieb odhalil sám Kendrick Lamar na jeho Twitter účte. Ako môžete vidieť nižšie, album má jednoduchý, no za to výstižný dizajnBlack Panther: The Album bude celkovo obsahovať 14 skladieb, na ktorých sa nachádzajú rôzne zvučné mená. Okrem Kendricka tak budeme počuť Schoolboy Q, The Weeknd, Travis Scott, Khalid, 2 Chainz alebo Future. Kendrick taktiež nezabudol doplniť dátum vydania albumu, ktorý je stanovený na 9. februára 2018. Už teraz sa neuveriteľne teším na spoluprácu Kendricka Lamara s menami ako The Weeknd alebo Travis Scott!

Zoznam skladieb albumu

 1. Kendrick Lamar – ‘Black Panther’
 2. Kendrick Lamar, SZA – ‘All The Stars’
 3. Schoolboy Q, 2 Chainz, Saudi – ‘X’
 4. Khalid, Swae Lee – ‘The Ways’
 5. Vince Staples, Yugen Blakrok – ‘Opps’
 6. Jorja Smith – ‘I Am’
 7. SOB x RBE – ‘Paramedic!’
 8. Ab-Soul, Anderson .Paak, James Blake – ‘Bloody Waters’
 9. Jay Rock, Kendrick Lamar, Future, James Blake – ‘King’s Dead’
 10. ‘Redemption Interlude’
 11. Zacari, Babes Wodumo – ‘Redemption’
 12. Mozzy, Sjava, Reason – ‘Seasons
 13. Kendrick Lamar, Travis Scott – ‘Big Shot’
 14. The Weeknd, Kendrick Lamar – ‘Pray For Me’

Na samotný album sa určite tešíme, keďže práve Black Panther je prvým filmom od Marvelu, ktorý si zaslúžil svoj vlastný hudobný album. Samotná snímka bude v kinách premiérovať už 15. februára 2018 my si ju určite nenecháme ujsť!

AKTUALIZÁCIA

Pred pár dňami nás na YouTube potešila aj očakávaná spolupráca medzi Kendrickom Lamarom a The Weekndom. Skladba nesie názov Pray For Me a ide o veľkú bombu!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -