REKLAMA

Album ku filmu Black Panther od Kendricka

Vyzerá to tak, že Marvelu nestačí pre film Black Panther iba najlepšie obsadenie a režisér. Oni si samozrejme musia uchmatnúť aj jedného z najtalentovanejších hudobníkov na svete. O soundtrack filmu sa totižto postará sedemnásobný výherca ceny Grammy, americký raper Kendrick Lamar. Ten bude celý album produkovať s výkonným riaditeľom Top Dawg Entertainment, Anthony “Top Dawg” Tiffithom. Album bude niesť názov Black Panther: The Album a bude obsahovať hudbu z filmu a inšpirovanú filmom. Toto prehlásenie sa do sveta dostalo spolu s prvou skladbou, ktorá má názov ‘All the Stars’ a je produkovaná v spolupráci s SZA.

REKLAMA

Lamara si pre túto pozíciu vybral samotný režisér Ryan Coogler, ktorý o Kendrickovi hovorí ako o výbornom umelcovi s inšpiratívnou hudbou. Na druhej strane, Kendrick je taktiež štastný, že môže na tomto filme pracovať. “Black Panther od Marvel Studios je úžasný, od obsadenia až po režiséraPovedal Lamar. Na filme sa mu páči najmä nádherné spojenie umenia a kultúry.

Vôbec po prvýkrát v histórii Marvel Cinematic Universe vytvorí Marvel Studios viacero originálnych nahrávok špeciálne pre jeden film. Podľa mňa je Kendrick výbornou voľbou, ide predsa o naozaj talentovaného umelca. Jeho zatiaľ posledný, štvrtý štúdiový album DAMN predsa zožal obrovský úspech a jeho témy sa ku filmu budú určite hodiť. Teraz si však nezabudnite vypočuť prvú skladbu, ktorá nesie názov ‘All the Stars’.

album ku filmu black panther
Zdroj: comingsoon.net