Fanúšikovia Harryho Pottera, pozor! Poznáme herca, ktorý si zahrá mladého Albusa Dumbledora v pokračovaní Fantastických Zverov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mladý Albus Dumbledore konečne obsadený!

Ako si pamätáte, keď prišli Fantastické Zvery a ich výskyt, fanúšikovia čarodejníckej ságy boli vo vytržení. Film získal výborné hodnotenia a aj si krásne zarobil. Veľa ľudí však vyšlo zo sály trošku sklamaných. Prečo? Film nám totižto ponúkol veľmi málo referencií na nášho obľúbeného čarodejníka Harryho Pottera, a jeho svet, ktorý sme si už zamilovali. Raz sme počuli meno Albusa Dumbledora, raz Rokfort no a párkrát kúzlo „Alohomora“. Nič viac. S budúcimi štyrmi filmami sa však všetko zmení!

Filmy sa totižto zamerajú práve na mladé postavy, ktoré už poznáme ako dospelé. V tomto prípade hlavne na Albusa Dumbledora. Meno jeho predstaviteľa nám bolo konečne odhalené! Vyvoleným sa stal anglický herec, Jude Law! Mnohí z vás si ho budú pamätať hlavne z filmov Sherlock Holmes, kde sa objavil po boku Roberta Downeyho Jr. ako Dr. Watson. Určite teda bude zaujímavé sledovať, akým smerom sa séria o Fantastických Zveroch vydá. Dumbledorov príbeh je totižto veľmi bohatý, vidieť ho na plátne by určite stálo za to. Rowlingová začala písať scenár už pred niekoľkými týždňami. Držíme jej teda palce. Film Fantastické Zvery 2 má naplánovanú premiéru na 16. novembra 2018!

Mladý Albus Dumbledore, Jude Law!
Mladý Albus Dumbledore, Jude Law! Zdroj: justjared.com

Čo vravíte na výber na mladého Dumbledora? Páčili sa vám prvé Fantastické Zvery? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -