UPDATE: Alec Baldwin si zahrá Batmanovho otca v novom Joker filme! Oblečie si kostým?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Alec Baldwin si zahrá Batmanovho otca v novom Joker filme!

UPDATE: Tak nakoniec Baldwin z role odchádza rovno po odhlásení. Vraj kvôli problémom v plánoch.

Ak je tu nejaký komiksový film, ktorý sa z nápadu na papieri dostal do výroby priam svetelnou rýchlosťou, bol by to nový projekt s Jokerom. O tom, že Warner Bros pripravuje niečo s týmto milovaným princom smiechu, čo nebude patriť do vtedajšieho DCEU sme počúvali už dlhšie. Bolo však až neuveriteľné sledovať, čo sa v priebehu pár týždňov udialo. Projekt si totiž extrémne rýchlo našiel režiséra, producentov, scenáristov a herca v hlavnej úlohe. Zrazu sme tu teda mali hotový film, ktorý len čakal na sfilmovanie. Ten sa teda stále rozrastá a momentálne už štúdio našlo aj prvého vedľajšieho herca.

K Joaquinovi Phoenixovi sa teda pridáva talenotvaný Alec Baldwin a to v prekvapivej roli. Zahrá si totižto Thomasa Wayna, Batmanovho otca. Čo má teda Thomas Wayne spoločné s Jokerom naozaj netušíme, no od tohto filmu aj tak nečakáme komiksovú presnosť. Keď sa teda rozhodli ukázať jedného Waynea, je tu možnosť, že by sme uvideli aj toho druhého?

Alec Baldwin ako Trump
Alec Baldwin je momentálne známy ako parodická verzia Donalda Trumpa v SNL; Zdroj: time.com

Ťažko povedať, keďže tvorcovia od tohto chcú naozaj iba surový a tragický film o najpopulárnejšom komiksovom záporákovi zo stránok vydavateľstva DC. Každopádne, každý vie, že Joker nemôže byť bez Batmana, rovnako ako Batman nemôže byť bez Jokera. Je teda možné, že by sa v tomto filme stal Batmanom práve Thomas Wayne. Predsa len pôjde o film z nejakej alternatívnej reality, takže môžu využiť najväčší potenciál tejto postavy.

Thomas Wayne teda v komiksoch figuruje aj ako Batman a to hlavne v príbehu Flashpoint. Jeho Batman sa stal neuveriteľne populárny a už roky sa filmári snažia, ako ho do filmov zakomponovať. Teraz tu teda majú skvelú príležitosť. Ak to však neurobia s Baldwinom, my veríme, že neskôr nám ho ukážu vo svete Worlds of DC, kde si ho zatiaľ v malej roli strihol Jeffrey Dean Morgan, ktorý je známy svojou úlohou Negana v seriáli The Walking Dead.

Čo hovoríte na obsadenie Aleca Baldwina ako Thomasa Waynea? Myslíte, že by nám tvorcovia ukázali jeho verziu Batmana? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -