Seriály

Režisér filmu Gravity a oscarový Casey Affleck spolu pracujú na hororovom seriáli! Čo od neho máme čakať?

Režisér filmov ako Gravity a Harry Potter a Väzeň z Azkabanu svoje sily spája s hercom, ktorý si hlavnú postavu zahral v počinoch Manchester By The Sea či A Ghost Story. Dvaja talentovaní jednotlivci dúfajú, že tentokrát poriadne vystrašia divákov televíznych seriálov. Alfonso Cuarón a Casey Affleck totižto vytvárajú novú drámu, ktorá sa stopercentne nakláňa ku žánru hororu. Už teraz sa o pripravovaný seriál zaujíma mnoho veľkých staníc, vďaka čomu sa dozvedáme nejaké nové informácie!

Talentovaná dvojica pripravuje nový projekt

Zo zahraničného portálu Deadline sa dozvedáme, že dvojica spolu pracuje na tvorbe nového seriálu. Projekt je zatiaľ len vo veľmi skorej fáze vývoja, dokonca ešte ani nemá oficiálny názov. Už teraz si ho ale vďaka dvom menám dobre známym v Hollywoode všimlo hneď niekoľko televíznych staníc, ktoré sa oň budú naťahovať. Bolo však odhalené, že príbeh sa zameria na proces vzniku kultu. Pre ľudí, ktorí by o podobnom seriáli mali oprávnené pochybnosti máme dokonca ďalšie skvelé správy. Vývoj totižto riadi spoločnosť Anonymous Content, ktorá je zodpovedná za produkciu úspešného seriálu Mr. Robot!

Najlepší herec: Casey Affleck za Manchester by the Sea; Zdroj: theplaylist.net

Oscary 2017 Najlepší herec: Casey Affleck za Manchester by the Sea; Zdroj: theplaylist.net

Podľa všetkých faktorov by nebolo nereálne očakávať, že seriál sa bude vysielať na najväčších prémiových staniciach. Aj napriek veľkému záujmu verejnosti však produkčná firma žiaľ odmietla poskytnúť viac informácií. Jediné, čo vieme určite je, že úlohu scenáristu, režiséra a výkonného producenta nedostane nikto iný, ako sám Cuarón. Affleck si zasa v seriáli samozrejme zahrá hlavnú úlohu. Ak sa teda všetko podarí a vývoj projektu bude pokračovať podľa plánu, bude to poprvýkrát, čo si tento oscarový herec zahrá v televíznom seriáli.

S tak talentovanými menami bude určite zaujímavé sledovať, akým smerom sa projekt vyvinie. Téma príbehu sa taktiež zdá byť pútavá, pričom my sa už nevieme dočkať na to, až uvidíme Cuarónov a Affleckov hororový seriál! Nikam teda nechoďte, pretože nové informácie vám budeme oznamovať čo najskôr.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár