Posledná večera pre posádku lode Covenant! Pozrite si oficiálny prológ z filmu Alien: Covenant!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Spoznajte posádku pri ich Poslednej večeri v Alien: Covenant!

So včerajšou správou, že Fox nám prinesie malé prekvapenie z najnovšieho Alien prírastku, sa nejeden z nás potešil. Potešení teda sme, no určite aj prekvapení. Keď sa ohlási takéto prekvapenie, väčšinou sa očakáva nový trailer. Fox nás ale v tomto prekvapil a ukázal nám oficiálny prológ z filmu Alien: Covenant. Ten nám predstavuje posádku lode a odhaľuje nové herecké prírastky.

Vo videu teda nečakajte žiadnych Xenomorphov, na tých si ešte budeme musieť nejakú dobu počkať. Zoznamujeme sa s posádkou, kde vidíme hlavne našich dvoch hlavných hrdinov. Michaela Fasbendera ako známeho robota, no tentoraz s menom Walter, a Katherine Waterston, ktorá si zahrá Davis, expertku na mimozemšťanov. No a ktože sú tie spomínané herecké prírastky? Reč sa jedná o Jamesovi Francovi a Dannym McBrideovi. Tí si zahrajú vyššie postavených ľudí na lodi.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=EkXgRlRao5I]

Prológ, ktorý je trefne nazvaný “Posledná večera” teda predstavuje posledné chvíľky pred výkrikom. Nič, čo by sme od majstra Ridleyho Scotta nečakali. Komu všetkému sa však podarí neskôr následujúce hrozby prežiť, to už vám nepovieme. Tak či tak, nadšenie pre tento film vzrástlo aj týmto klipom, už teraz sa na neho nevieme dočkať. Určite ale nie sme jediní, ktorých zaujíma, ako moc bude tento film prepojený s ostatnými dielmi v sérii!

Podarilo sa novému klipu k filmu Alien: Covenant upútať vašu pozornosť? Myslíte, že Franco a McBride si vo filme dlho nezahrajú? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah