Ostatné

Rezervujte si nového syntetického androida, Waltera. Spoločnosť Weyland-Yutani vám ho v novej reklame predstaví!

Pred pár Dňami vyšlo krátke video, ktoré nám povedalo jediné – 10. marca. To bolo samozrejme včera a Twentieth Century Fox’s si pre nás spolu s počítačovou firmou AMD pripravili príjemný darček. Vydali krátke video, ktoré slúži ako reklama aj na film Alien: Covenant, alebo v podstate aj na nové procesory od AMD typu RYZEN. Video sa prezentuje ako reklama na úplne nového, zatiaľ najinteligentnejšieho syntetického androida, Waltera. Toho si vo filme samozrejme zahrá Michael Fassbender. Fiktívna kampaň od spoločnosti Weyland-Yutani (ktorá sa vyskytuje v Alien filmoch) sa nazýva #MeetWalter. Predstaví nám androida Waltera, ktorý je poháňaný procesorom od AMD.

Nová reklama na Alien: Covenant, Meet Walter

Režisér filmu Alien: Covenant, Ridley Scott, sa ku tejto spolupráci s AMD taktiež vyjadril. Povedal, že ich spolupráca s AMD sa ku filmu naozaj hodí, práve kvôli veľkému výskytu umelej inteligencie vo filmoch. A práve Walter je android s umelou inteligenciou, a má v “hlave” procesor od AMD. Kolaborácia medzi Twentieth Century Fox’s, AMD a Alien: Covenant je teda naozaj úžasná! A je taktiež aj interaktívna. Na stránke meetwalter.com si môžete rezervovať vlastného Waltera, pričom vám potom na E-Mail príde vlastná rezervačná kartička s vaším menom!

Krátky 20-sekundový Teaser

Reklamný plagát na Waltera

Reklamný plagát na Waltera, Zdroj: movieweb.com

Takto vyzerá moja rezervačná kartička

Takto vyzerá moja rezervačná kartička

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Apple prezrádza, kedy sa začne predávať lacný iPhone SE 2

  Ostatné

  Kedy, kde a ako budete môcť sledovať naživo Oscary 2020?

  OdporúčameOstatné

  STÁŽ PRE POZÍCIU REDAKTORA: Ponor sa do sveta filmov, seriálov a hier spolu s nami

  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Pridaj komentár