Rezervujte si nového syntetického androida, Waltera. Spoločnosť Weyland-Yutani vám ho v novej reklame predstaví!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pred pár Dňami vyšlo krátke video, ktoré nám povedalo jediné – 10. marca. To bolo samozrejme včera a Twentieth Century Fox’s si pre nás spolu s počítačovou firmou AMD pripravili príjemný darček. Vydali krátke video, ktoré slúži ako reklama aj na film Alien: Covenant, alebo v podstate aj na nové procesory od AMD typu RYZEN. Video sa prezentuje ako reklama na úplne nového, zatiaľ najinteligentnejšieho syntetického androida, Waltera. Toho si vo filme samozrejme zahrá Michael Fassbender. Fiktívna kampaň od spoločnosti Weyland-Yutani (ktorá sa vyskytuje v Alien filmoch) sa nazýva #MeetWalter. Predstaví nám androida Waltera, ktorý je poháňaný procesorom od AMD.

Nová reklama na Alien: Covenant, Meet Walter

Režisér filmu Alien: Covenant, Ridley Scott, sa ku tejto spolupráci s AMD taktiež vyjadril. Povedal, že ich spolupráca s AMD sa ku filmu naozaj hodí, práve kvôli veľkému výskytu umelej inteligencie vo filmoch. A práve Walter je android s umelou inteligenciou, a má v „hlave“ procesor od AMD. Kolaborácia medzi Twentieth Century Fox’s, AMD a Alien: Covenant je teda naozaj úžasná! A je taktiež aj interaktívna. Na stránke meetwalter.com si môžete rezervovať vlastného Waltera, pričom vám potom na E-Mail príde vlastná rezervačná kartička s vaším menom!

Krátky 20-sekundový Teaser

Reklamný plagát na Waltera
Reklamný plagát na Waltera, Zdroj: movieweb.com
Takto vyzerá moja rezervačná kartička
Takto vyzerá moja rezervačná kartička

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -