Nový film Votrelec dostal trailer, z ktorého naskajujú zimomriavky. Posúva brutalitu na novú úroveň

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Votrelec, ktorý vo vás okamžite naženie strach

Štúdio 20th Century Studios zverejnilo prvý trailer na nový film Votrelec s podtitulom Romulus. Nový diel ikonickej franšízy bude uvedený do kín 16. augusta a režíruje ho Fede Àlvarez. Dej je zasadený pred udalosti filmu Votrelci z 1986, kde tím vedcov narazí na neznámu a nebezpečnú formu mimozemského života.

O čom bude príbeh?

Film sleduje skupinu mladých ľudí na vzdialenom svete, ktorí sa ocitnú v konfrontácii s najdesivejšou formou života vo vesmíre. Trailer sa vracia k hororovým koreňom franšízy a xenomorfov zobrazuje poriadne brutálnym spôsobom.

Režisér Fede Àlvarez ukázal režisérsky zostrih filmu Romulus Ridleymu Scottovi, ktorý pri novinke pôsobí ako producent. Scott bol samotným poňatím jeho ikonickej série ohromený a pochválil nápadité dialogy aj celkovú kvalitu filmu.

Votrelec: Romulus uvidíme v kinách už 16. augusta a v očiach fanúšikov je tento projekt mimoriadne očakávaným kúskom, ktorým môžu legendu medzi filmami oživiť.

Ďalší Votrelec na obzore

Ridley Scott údajne vyvíja svoj vlastný seriál Votrelec, oddelený od aktuálnych projektov, ktoré sú taktiež v príprave.

Verejnosti je známe, že aktuálne sú v príprave dva projekty z ikonickej franšízy Votrelec. Tie patria producentom Fede Alvarezovi (Alien: Romulus) a seriál Noaha Hawleya (Alien). Na scénu však potenciálne nastupuje aj Ridley Scott s ďalším vlastným spracovaním. Práve tu by zohral rolu režiséra niektorých z epizód seriálu. Téme sa venujeme v samostatnom článku.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -