Super Bowl nám predstavil aj trailer na nový film Alita: Battle Angel!

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Trailer na Alita: Battle Angel

Počas obľúbenej americkej športovej udalosti Super Bowl si filmári odprezentovali svoje trailery na najočakávanejšie filmy v tomto roku. Kvôli vysokej sledovanosti si schovávali tieto kúsky na minulú noc, keď ich všetky vypustili do sveta.

Okrem filmov ako Captain Marvel, Toy Story 4 alebo Avengers: Endgame sa nám predstavili aj menej očakávané filmy, ktoré nie sú pokračovaniami slávnych sériíSuper Bowl nám predstavil aj trailer na nový film Alita: Battle Angel, od ktorého nikto zatiaľ nevie, čo čakať. Ako sa podarí tvorcom spracovať populárnu japonskú mangu do celovečerného filmu?

Alita Battle Angel
Zdroj: inverse.com

Tento film vznikne zo spolupráce dvoch významných filmárov, ktorých predošlé filmy veľmi ovplyvnili svetovú kinematografiu. Sú nimi James Cameron, ktorý si medzi svoje zásluhy môže zapísať unikátny film Avatar a Robert Rodriguez, ktorý má na svedomí skvelé filmy Sin City.

V hlavnej úlohe uvidíme herečku Rosa Salazar, ktorú sme mohli vidieť vo filmoch zo série Labyrint, v Bird Boxe alebo v seriáli American Horror Story, no aj v mnoho ďalších.

https://www.youtube.com/watch?v=OIbPFmi0xk8

Čo nás čaká?

Film Alita: Battle Angel sa odohráva vo vzdialenej budúcnosti v meste Iron City. V ňom sa doktor Ido (Christoph Waltz) snaží pomáhať ľuďom, ktorí prišli o nejakú časť tela tým, že im z vecí zo skládky skonštruuje novú a prirobí na telo. Na takejto skládke objaví aj Alitu, zničeného kyborga, ktorý má dušu mladého dievčaťa.

Opraví ju a znova privedie k životu, ona si však nič nepamätá. Postupne objavuje, že nie je iba obyčajným kyborgom, ale že ovláda rôzne bojové techniky a stáva sa tak pre mesto nebezpečnou. Kvôli týmto schopnostiam si ju všimnú nájomní zabijaci, ktorí terorizujú Iron City. Stane sa ich novým cieľom na deštrukciu.

Všetky trailery a spoty z tohtoročného Super Bowlu nájdete v tomto vlákne!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -