TraileryTrailery

Super Bowl nám predstavil aj trailer na nový film Alita: Battle Angel!

Trailer na Alita: Battle Angel

Počas obľúbenej americkej športovej udalosti Super Bowl si filmári odprezentovali svoje trailery na najočakávanejšie filmy v tomto roku. Kvôli vysokej sledovanosti si schovávali tieto kúsky na minulú noc, keď ich všetky vypustili do sveta.

Okrem filmov ako Captain Marvel, Toy Story 4 alebo Avengers: Endgame sa nám predstavili aj menej očakávané filmy, ktoré nie sú pokračovaniami slávnych sériíSuper Bowl nám predstavil aj trailer na nový film Alita: Battle Angel, od ktorého nikto zatiaľ nevie, čo čakať. Ako sa podarí tvorcom spracovať populárnu japonskú mangu do celovečerného filmu?

Alita Battle Angel

Zdroj: inverse.com

Tento film vznikne zo spolupráce dvoch významných filmárov, ktorých predošlé filmy veľmi ovplyvnili svetovú kinematografiu. Sú nimi James Cameron, ktorý si medzi svoje zásluhy môže zapísať unikátny film Avatar a Robert Rodriguez, ktorý má na svedomí skvelé filmy Sin City.

V hlavnej úlohe uvidíme herečku Rosa Salazar, ktorú sme mohli vidieť vo filmoch zo série Labyrint, v Bird Boxe alebo v seriáli American Horror Story, no aj v mnoho ďalších.

https://www.youtube.com/watch?v=OIbPFmi0xk8

Čo nás čaká?

Film Alita: Battle Angel sa odohráva vo vzdialenej budúcnosti v meste Iron City. V ňom sa doktor Ido (Christoph Waltz) snaží pomáhať ľuďom, ktorí prišli o nejakú časť tela tým, že im z vecí zo skládky skonštruuje novú a prirobí na telo. Na takejto skládke objaví aj Alitu, zničeného kyborga, ktorý má dušu mladého dievčaťa.

Opraví ju a znova privedie k životu, ona si však nič nepamätá. Postupne objavuje, že nie je iba obyčajným kyborgom, ale že ovláda rôzne bojové techniky a stáva sa tak pre mesto nebezpečnou. Kvôli týmto schopnostiam si ju všimnú nájomní zabijaci, ktorí terorizujú Iron City. Stane sa ich novým cieľom na deštrukciu.

Všetky trailery a spoty z tohtoročného Super Bowlu nájdete v tomto vlákne!

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 20 rokov a Som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Vieme, kedy vyjde finálna šiesta séria seriálu Bojack Horseman

  FilmyOdporúčameTrailery

  Posledný Star Wars IX trailer nás pripravuje na epické dobrodružstvo tohto roka

  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  FilmyTrailery

  V jednote je sila: Sexi Charlieho anjeli prichádzajú s novým trailerom

  Pridaj komentár