Nová pecka Ridleyho Scotta, All The Money In The World, sa predstavuje v prvom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Skvelá réžia, super herci a zaujímavý skutočný príbeh! Na to všetko nás láka prvý All the Money In The World trailer!

O tom, aký veľký talent je Ridley Scott tu písať netreba. S filmami ako Alien, Blade Runner, Gladiator a The Martian už dávno môže odpočívať v sieni slávy. Ridley však ani vo veku 79 rokov s filmami neprestáva. Práve teraz totižto prichádza s novým filmom podľa skutočnej udalosti, All The Money In The World, o ktorom sa vraví ako o potencionálnej oscarovke.

Príbeh sa zameria na únos 16-ročného Johna Paula Gettyho III, ktorého dedko má “všetky peniaze na svete”. Ten však veľkú sumu za výkupné odmieta zaplatiť, a tak všetko ostáva na matke uneseného, Gail. Tá sa totižto spolu s poradcom jej otca ocitne v závode s časom medzi peniazmi a láskou k jej synovi. Príbeh je teda viac než zaujímavý, uvidíme, ako sa ho rozhodne ukázať práve Ridley Scott. Prvú atmosféru filmu si však môžte vychutnať v prvom traileri.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6x62O8A8qHw]

Ako ste už mohli vidieť, film si k sebe zobral aj pár veľkých hereckých mien. Ako Gail sa nám predstavuje Michelle Williams. Rolu jej poradcu si zobral zase Mark Wahlberg. Najzaujímavejším menom je však určite Kevin Spacey, ktorý je vo filme takmer k nepoznaniu. Ten si zahral úlohu muža, ktorý má všetky peniaze na svete, J. Paula Gettyho seniora. My sa teda už teraz tešíme. Síce je Ridley Scott režisérsky talent, uprieť pár zlých filmov sa mu nedá. Jeho posledný film Alien: Covenant síce nie je žiadny prepadák, no veľa ľudí mu na chuť neprišlo. Jeho filmy ako The Counselor a Exodus ho však stiahli dole. Uvidíme teda, kam sa All The Money In The World nakoniec zaradí!

Čo vravíte na trailer? Máte radi Ridleyho Scotta? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah