SeriályTrailery

Hviezda MCU Anthony Mackie sa objavuje v novej upútavke Netflix seriálu Altered Carbon

Netflix vydal úplne novú upútavku k nadchádzajúcej druhej sérii ich “cyberpunk” seriálu Altered Carbon. A ako si budete môcť pozrieť nižšie, v seriáli sa objaví aj MCU hviezda Anthony Mackie, ktorého poznáme hlavne vďaka komiksovej postave Falcona. Tentokrát si však herec skúsi nahliadnuť do úplne iného sveta, v ktorom sa nám predstaví pod menom Takeshi Kovacs.

Seriál je založený na knižnej predlohe sci-fi románu s rovnakým názvom, ktorý napísal spisovateľ Richard K. Morgan. Druhá séria je naplánovaná vrátiť sa 27. februára 2020, ale už teraz vieme, že si tvorcovia dali na svojom výtvore záležať.

Uspeje Anthony Mackie v novej úlohe v Netflix seriáli Altered Carbon?

V nadchádzajúcej sérii prevzal Anthony Mackie postavu Takeshiho Kovacsa od herca Joela Kinnamana. V seriáli Altered Carbon je Takeshi Kovacs bývalý vojak, ktorý si prešiel veľmi pestrým životom. Z revolucionára sa postupom času stal žoldnier.

Postava vyžaruje rešpekt, pretože sa bavíme o agresívnej a nezávislej bytosti v pop-kultúrnom svete. Kovacs sa radí medzi tie knižné charaktery, ktoré svoju vernosť neprisahajú žiadnemu mužovi, či žene. V tomto prípade sa však výnimkou stane Quellcrist Falconer, ktorá mu navždy zmení život.

Druhá séria bude okrem Mackieho obsahovať aj herecké obsadenie, medzi ktorými sa vyskytuje Lela Loren ako Danica Harlan, Simone Missick ako Trepp, Dina Shibibi ako Dig 301, Torben Liebrech ako plukovník Ivan Carrera a James Santo ako Tanaseda Hideki.

Altered Carbon

Zdroj: comingsoon.net

To nie je zďaleka všetko, pretože k vyššie napísanému hereckému osadenstvu sa pridá aj Renne Elise Goldsberry ako Quellcrist Falconer, Chirs Conner ako Edgar Poe a taktiež aj Will Yun Lee, ktorý bol pôvodným Takeshim Kovacsom. No ak sledujete seriál, viete, že duša tejto postavy prechádza cez rôzne telá pomocou mimozemskej technológie známej ako “cortical stack“.

Bude druhá séria Altered Carbon lepšia ako jej predchodca?

Pripravovaných 8 častí seriálu vyrobila spoločnosť Skydance Television a väčšina pôvodného výrobného tímu sa vráti na svoju pozíciu. Altered Carbon je príbeh plný vrážd, lásky a sexu v ďalekej budúcnosti. Aspoň takto ho popísal tvorca románu, ktorý knihu vydal v roku 2002. Od toho momentu sa z knižnej predlohy stal seriál, a my si ho budeme môcť opäť pozrieť na Netflixe už o pár týždňov.

Zaujímate sa o tento futuristický seriál a videli ste prvú sériu? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: comingsoon.net

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár