5 filmov, vďaka ktorým sa preslávila exmanželka Johnnyho Deppa Amber Heard!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Zrejme najsledovanejšou udalosťou posledných týždňov bol médiami neskutočne vyboostovaný rozvod medzi slávnym hercom Johnnym Deppom a jeho exmanželkou Amber Heard. Ich manželstvo trvalo iba rok a ako je v Hollywoode zvykom, ich rozvod trval dvakrát tak dlho. Každopádne, nemusíme vám predstavovať herca Johnnyho Deppa.

Každý ho pozná zo série Piráti z Karibiku, ako obľúbeného Kapitána Jacka Sparrowa alebo ako Klobúčníka z filmu Alica v krajine zázrakov či Gellerta Grindelwalda zo série Fantastické zvery od J. K. Rowlingovej. Amber Heard je však herečka, ktorej kariéru vám teraz priblížime. Dnes sa totiž pozrieme na filmy, vďaka ktorým sa v Hollywoode preslávila. Pomohlo jej manželstvo s Johnnym Deppom v jej kariére?

5. Friday Night Lights (2004)

Zdroj: popsugar.com

Jedným z tých lepších a kvalitnejších filmov v kariére Amber Heard je určite aj táto športová dráma z prostredia amerického futbalu. Zahrala si v nej s držiteľom ceny Akadémie Billym Bobom Thorntonom, s hercom Lucasom Blackom zo série Rýchlo a Zbesilo (Tokíjska jazda) a pod vedením známeho režiséra Petera Berga (Vitajte v džungli). Jej postava menom Mária bola mladá a krásna, pretože samozrejme pre atraktívne začínajúce herečky je tento typ filmových úloh typický.

4. Smrtonosná jazda/Drive Angry (2011)

Zdroj: wallpaperflare.com

Nicolas Cage je už nejaký ten čas v béčkových akčných filmoch a v tomto pomerne vydarenom kúsku mu sekundovala práve Amber Heard. Tá si zahrala postavu menom Piper, ktorá napokon pomôže vydedencovi z pekla Miltonovi ochrániť jeho vnučku pred popravou satanským kultom. Film je správne drzý, má poriadnu dávku akcie, drsných hlášok a takisto aj veľa sexuálnych scén, ale ak som vás teraz navnadil na to, že uvidíte Amberino odhalené poprsie, tak vás musím predčasne sklamať.

3. Rumový denník (2011)

Zdroj: mirror.co.uk

Príbeh o novinárovi v portorickom meste San Juan nepatrí práve medzi najslávnejšie filmy s Johnnym Deppom. Takisto ani medzi najlepšie hodnotené. Film je dosť ťahavý, málo napínavý, takisto málo vtipný a skôr patrí do takého šedého priemeru. Povedali by sme, že na divákov však urobila skvelý dojem krása a charizma Amber Heard. Počas nakrúcania tejto rumovej drámy sa do nej slávny herec zamiloval a takto sa začala táto tiráda.

2. Bitkári/Nikdy to nevzdávaj (2008)

Zdroj: wall.alphacoders.com

Čo sa rôznych kritík týka, jedným z najlepších filmov v kariére herečky Amber Heard sú práve Bitkári. V ňom si zahrala so Seanom Farrisom a Camom Gigandetom (Twilight, Ľahko ju zbaliť). Amber si v tomto filme zahrala sexi stredoškoláčku menom Baja Millerová. Práve do tej sa zaľúbi hlavný protagonista a ani sa mu nečudujeme. Film nám však v tomto prípade neponúkal len krásu mladej Amber, ale takisto aj skvelé bojové sekvencie a kvalitné dialógy. Určite by si ho mohli pozrieť aj odporcovia slávnej herečky.

1. Aquaman (2018)

Amber Heard Aquaman
Zdroj: indiewire.com

Tak toto zrejme nikoho neprekvapilo. Pravdou je, že všetky predchádzajúce filmy v tomto rebríčku, boli pre Amber akousi prípravou pre tento megahit s viac ako miliardovým zárobkom. V tomto hite Jamesa Wana si Amber zahrala Meru, veľmi silnú podmorskú bytosť, ktorá túži potom, aby sa na trón Atlantídy posadil Arthur, syn kráľovnej Atlanny. Proti tomu je však jeho brat, známy ako Ocean Master. Každopádne, film mal neskutočný komerčný úspech a zrejme aj to je dôvod, prečo Warner Bros. nechcelo vyhodiť Amber z pripravovaného pokračovania. Priaznivci tejto herečky sa na ňu môžu tešiť aj v druhej časti.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -