Amber Heard sa oficiálne odvolala proti rozsudku v prípade súdu s Johnnym Deppom!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Pred niekoľkými týždňami svet internetu takmer vybuchol so správou, že slávny herec Johnny Depp vyhral súd proti svojej exmanželke, herečke Amber Heard. Ich rozvod sa ťahal od roku 2018 a všetko to vyvrcholilo niekoľkotýždňovým súdom a dokazovaním.

Najprv súd priznal herečke Amber Heard dva milióny za to, že ju Johnny Depp verejne ohováral. To však ešte netušila, že ona mu bude musieť vyplatiť viac ako 10 miliónov dolárov, + náklady na súd. Celková suma sa vyšplhala na 15 miliónov dolárov. Herečka a takisto jej právnik však priznali, že určite na zaplatenie takejto mastnej sumy nemá.

Amber Heard sa odvolala proti rozsudku
Zdroj: cnn.com

Predsa len jej kariéra je ešte len na začiatku a jediným skutočne slávnym filmom v jej filmografii je kinohit Aquaman od režiséra Jamesa Wana.

Amber Heard sa odvolala proti rozsudku s Johnnym Deppom:

Teraz sa však Amber rozhodla odvolať sa voči rozsudku, avšak nebude to mať jednoduché. Musí dokázať, že došlo k chybe v samotnom súdnom konaní alebo pri čítaní procesu. Johnny Depp a jeho právnici sú si istí, že to v žiadnom prípade Amber nemôže dokázať, no jej právnici sa napriek tomu nevzdávajú a v oficiálnom vyhlásení povedali toto:

„Sme si istí, že týmto odvolaním sa na Twitteri staneme akýmsi terčom, ale napriek tomu chceme podniknúť kroky, aby sme našej klientke zabezpečili spravodlivosť, ktorú si zaslúži. Domnievame sa, že súd urobil chyby, ktoré tak zabránili spravodlivému rozsudku podľa prvého dodatku.“

Amber Heard sa odvolala proti rozsudku
Zdroj: geo.tv

Každopádne, herečka v tomto prípade žiada hlavne stiahnutie mastnej sumičky, ktorú musí vyplatiť svojmu exmanželovi za verejne osočovanie. Hlavne preto sa zrejme Amber Heard odvolala proti rozsudku s Johnnym Deppom. Keďže jemu to poriadne pošramotilo kariéru aj povesť, 10 miliónov je podľa nás ešte málo.

Síce nevieme, na čom vlastne právnici Amber Heard založia svoj prípad. Musia totiž dokázať, že pri procese, ktorý sa konal vo Fairfaxe vo Virginii, došlo k chybám pri čítaní alebo môžu vyjsť s novými dôkazmi, ktoré by dokázali Heardovej nevinu.

Po vyhlásení rozsudku Amber Heard neskrývala svoje sklamanie, ktoré opísala aj na sociálnych sieťach:

„Som veľmi sklamaná z toho, že ani množstvo dôkazov nestačilo na to, aby som zastavila vplyv môjho mocného exmanžela. Je to ďalší krok späť, pre všetky ženy na tomto svete. Opäť jedna z nás prehovorila a zbytočne. Svet nám opäť dokázal, že týranie žien netreba brať vážne a že niektoré dôkazy sa dajú veľmi ľahko ignorovať.“

Amber Heard sa odvolala proti rozsudku
Zdroj: news.abs-cbn.com

Johnny Depp napísal len to, že jeho nová životná kapitola sa konečne začala. Uvidíme, či sa právnickému tímu Amber Heard podarí nájsť dostatok dôkazov na to, aby zvrátili nepriaznivý rozsudok a otočili celý proces proti Deppovi. Každopádne, v súčasnosti sa fanúšikovia Kapitána Jacka Sparrowa môžu len a len tešiť.

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -