Amber Midthunder z Predátora by sa chcela pripojiť k MCU. Aká rola by ju zaujímala?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Amber Midthunder má záujem o MCU

Amber Midthunder sa vyjadrila, že by mala záujem sa pridať k MCU. Mladú herečku aktuálne preslávil jej úspech v prequeli k sérii s Predátorom, ktorý niesol názov Korisť. Už predtým sa však objavila v seriáli Roswell, Nex Mexico, respektíve jeho verzii, ktorú vysielalo CW či trileri Mrazivá pasca s Liamom Neesonom.

Zaujímavé však je, že jej úplne prvá úloha bola spojená práve s Marvelom. Nespadajúc do ich hlavného univerza, ale vysielaný na stanici FX, bol seriál Legion. Ten čerpal postavy z radov mutantov. Zahrala si postavu menom Kerry Loudermilk, ktorá zdieľala jedno telo s inou postavou, Cary. Starla iba mimo tohto tela, dostala však pritom ohromnú silu.

amber mindhunter legion
Zdroj: sensacine.com

Sama je fanúšikom univerza

Aktuálne sa zúčastnila festivalu Newport Beach Film Festival. Portál Variety ju vyspovedal vo viacerých otázkach a nezabudli spomenúť ani jej účasť v spomenutom seriáli. Spýtali sa jej, či by chcela byť opäť súčasťou tohto komiksového univerza. Odpovedala:

„Jednoznačne som veľkým fanúšikom MCU. Vždy som milovala X-Men filmy a všetky filmy s Avengermi. Vždy som im veľmi fandila. Ale o tom, koho by som mohla hrať, budem hovoriť až neskôr.“

Vrátila by sa k X-Menom?

To, že herečka neprezradila, o ktorú konkrétnu postavu by mala záujem, samozrejme nezabránilo fanúšikom, aby mohli robiť predpoklady. V prvom rade, príchod X-Menov už očakávame vo filmovom vesmíre Marvelu vo veľkom. Bolo nám potvrdené, že niektoré postavy sú mutantmi. Aktuálne však vieme, že Hugh Jackman sa vracia ako Wolverine (minimálne pre Deadpool 3) a She-Hulk sa priamo spýtala, kedy tímovku uvidíme.

Preto by nemuselo byť vylúčené, že by si zopakovala postavu Kerry zo seriálu Legion. S vracajúcim sa Loganom sa však hovorí o tom, že by si mohla zahrať novú verziu jeho dcéry X-23. S príslušničkou herečky k pôvodnému obyvateľstvu Ameriky sa však hovorí aj o tom, že by mohla hrať ženskú verziu Warpatha či nedávno predstavenú Blu Hunt z nových mutantov.

amber mindhunter x-men
Zdroj: twitter.com

Alebo by prepojila Skrullov a Fantastickú štvorku?

Možné však je, že by Amber Mindhunter hrala v MCU aj úplne inú postavu. Jednou možnosťou je napríklad aj Lyja, ktorá je Skrullom. Bola dôležitou súčasťou Secret Invasion, ktoré sa nezadržiteľne blížia. Tiež má väzby na Fantastickú štvorku, ktorá nám bude tiež predstavená a bude dokonca otvárať Fázu 6.

Samozrejme však až čas ukáže, ktorú postavu by si zahrala, ak by sa to komiksového univerza skutočne pridala. Jedno je však isté – svojou príslušnosťou výborne doplní stále sa rozrastajúci zoznam originálnych a diverzných postáv. Po Shang-Chim alebo Ms. Marvel by možno bol aj čas na prvú indiánsku superhrdinku v tomto svete…

Koho si myslíte vy, že by si mohla Amber Midthunder zahrať v MCU? Mohla by byť niekým z X-Menov alebo úplne inou postavou? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -